Altcoin

Elon Musk’ın Bu Müjdesi, Yarın Tek Bir Kripto Paraya Yükseliş Getirebilir!

Elon Musk yarın FLOKI'nin fotoğraflarını paylaşacak.

Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk, kripto para sektörünün şüphesiz en etkili isimlerinden birisi konumunda. Musk, ilk başlarda direkt olarak Bitcoin’i destekleyen birisi iken devamında Dogecoin’e ve şu sıralar da belki farkında olarak belki de olmadan FLOKI gibi DOGE kopyalarına destek veren birisi konumuna geldi.

Musk’ın Tweeti Bekleneni Yaptı

Musk’ın Dogecoin’in maskotu Shiba Inu cinsi bir köpek almasından sonra bunun adını FLOKI koyması ve daha önceden bunu duyurması, FLOKI isimli bir kripto para biriminin piyasaya sürülmesini sağlamıştı. Bu kripto para birimi geçtiğimiz aylarda Musk’ın eve yeni gelen köpeğinin fotoğrafını paylaşması ile beraber inanılmaz bir yükseliş elde etti ve bunun devamı yaşanabilir.

Musk, Tesla Model3s ve Ys ile ilgili bir takipçisinden gelen soruya ve öneriye, köpeğini de kapsayan bir cevap verdi. Söz konusu takipçi iki araç hakkında bir talepte bulunduktan sonra “Floki nerede?” sorusunu sordu ve Musk buna beklenen cevabı verdi.

Ünlü isim, 4 Ekim tarihinde yani yarın FLOKI’nin fotoğraflarının geleceğini belirterek şimdiden DOGE kopyası FLOKI’nin fiyatına etki etti.

FLOKI an itibarıyla 24 saat içerisinde %35 yükseliş elde etmiş durumda ve yarın Musk’ın bu fotoğrafı paylaşması ile fiyat artışı çok daha sert bir şekilde devam edebilir. Musk’ın bunun farkında olup olmadığı ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa Kemal Paşa

Hırsız bu adam… Valla hırsız billa hırsız.


Başa dön tuşu