Altcoin

Elon Musk’ın “Meyve” Tweeti, Bu Kripto Parayı Hareketlendirdi!

GRAPE token, Musk piyangosunu tutturan son proje oldu.

Dünyanın en zengin insanı konumundaki Tesla CEO’su Elon Musk, aynı zamanda takipçilerinin bir kısmını da zengin etmeye devam ediyor gibi gözükmekte.

Dogecoin (DOGE) ile ilgili attığı tweetler sayesinde DOGE fiyatında rekor getiren Musk, şimdi ise nedeyse her tweeti ile farklı bir kripto parayı harekete geçirmekte.

Yine Musk, Yine Manipülasyon

Musk, 16 Ocak tarihinde Wikipedia üzerindeki üzüm tanımı içeren sayfayı paylaştı ve bununla alay ederek sayfanın çok bilgilendirici olduğunu aktardı.

Wikipedia üzerindeki açıklamada “herkes üzümün ne olduğunu bilir” ifadesi yer almakta ve Musk’ın değindiği nokta burası gibi gözüküyor.

Buna rağmen bazı yatırımcılar girişimciliğin en parlak örneklerinden birisine imza atmış gibi durumda.

Tweetin altına birçok yorum gelirken bir kişi GRAPE token isimli kripto paraya vurgu yaptı ve Elon Musk’ın aslında bunu ifade ettiğini dile getirdi.

Bu tweet de tahmin edilebileceği gibi söz konusu kripto para birimi için adeta rekor getirdi.

16 Ocak tarihinde 0,047 dolardan işlem gören GRAPE, devamındaki saatlerde ise 0,078 dolar seviyesine kadar hızlı bir çıkış yaptı ancak tabii ki tweetin etkisi gidince düşüş de başladı.

Elon Musk’ın daha önce 13 Ocak tarihinde attığı DOJO tweeti de DOJO isimli kripto para birimine yaramış ve fiyat ciddi anlamda yükseliş yakalamıştı.

Artık neredeyse yazdığı “merhaba” Tweetiyle bile bir coine yükseliş getiren Musk’ın bu tweetlerinden kendisinin faydalanıp faydalanmadığı ise tam olarak bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu