BitcoinHaberler

Elon Musk’ın Sansasyonel Tweetlerine Tepki Yağmaya Devam Ediyor

Bir tepki de Justin Sun'dan geldi: "Bitcoin al!"

Dünkü haberimizde de belirttiğimiz gibi Elon Musk, Twitter’dan paylaştığı bir yorumda TESLA hisse senedi fiyatlarının çok yüksek olduğunu söylemiş, bu durum TESLA hisse senetlerinin ciddi bir düşüş yaşamasına neden olmuştu. Hatta Amerikan Wall Street Journal gazetesi söz konusu yorumun şaka olduğundan şüphelendi ancak Musk’ın cevabı gayet açık oldu: “Hayır!”

İlgili Haber
Elon Musk Yine Çok Ses Getirecek Bir Tweet Attı

Ardından da toplamda 100 milyon dolar değerindeki 7 evini -Los Angeles’taki eski evi hariç- satıp elindeki tüm fiziksel varlıkları satacağını belirtti. Bu durum birçok tartışmayı ve büyük bir BTC tweet akımını da beraberinde getirdi. Musk’a birçok yerden tepkiler yağmaya başladı. Tabii Musk’a kayıtsız kalmayanlar arasında gündemi sıkça meşgul etmeyi seven isimlerden biri olan Justin Sun da yer aldı. Sun’dan Musk’a Bitcoin satın alması yönünde çağrı geldi. Bununla birlikte Musk’ın Bitcoin karşıtı tutumları ve buna karşın Dogecoin’e olan ilgisi herkesçe biliniyor.

Söz konusu tweet dizisi bakalım daha ne kadar uzayacak? Bazıları hala bu tür yorumların Elon Musk’a ait olmadığını düşünüp hack saldırısı ihtimali üzerinde dursa da Musk, daha önce de bu tür sansasyonel açıklamalar yaptığı için söz konusu tweetlerin ona ait olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu