DogecoinHaberler

Elon Musk’ın Son Tweeti, İki Kripto Para Birime “Değindi”

Elon Musk, SHIB ve DOGE göndermesi yaptı.

Milyarder iş adamı ve girişimci Elon Musk, Dogecoin (DOGE) hakkında tweet atmaya hala devam ediyor. Musk, şaka odaklı bir kripto para birimi konumundaki Dogecoin’i kısa sürede dünyanın en değerli varlıklarından birisi haline getirdi ancak artık bu etkisini kaybediyor. Musk’ın her DOGE tweeti ile fiyat %10 ve üzeri yükseliş elde ederken şu an için bunun hiç yerinden bile kıpırdamadığı görülmekte. Musk ise buna rağmen esprili tweetler atmayı bırakmadı.

DOGE ve SHIB Fiyatları, Musk’tan Etkilenmedi

Dave Mac tarafından paylaşılan ve Tesla marka araçların görüş özelliğini ortaya koyan bir tweete, Elon Musk’tan yanıt geldi. Mac, Tesla Vision’un köpekleri de görebildiğini belirtirken Musk buna direkt olarak Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin (DOGE) göndermeli tweet ile yanıt verdi.

Musk, “belki bu Shiba Inu görürse, araç bir Dogecoin üretir” ifadesini kullanarak iki kripto paraya birden değindi. Musk’ın bu tweetinin altına gelen bazı yorumlar ise kendisinin piyasada artık çok sevilen birisi olmadığını ortaya koymakta. Musk’ın yine pump odaklı tweetine gelen yanıtlardan bazılarında “bütün ailem senin yüzünden borç içerisinde” veya “Elon Musk’ın pump girişimleri artık işe yaramıyor” ifadeleri yer almaktaydı.

DOGE fiyatının son 24 saat içerisinde %5.6 SHIB fiyatının ise %6,4 düşüş yaşaması ise gerçekten de Musk’ın pump etkisini kaybettiğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Köyün Deli çobanın oldu kimse inanmaz artık delidir Kendi hâline Burak’ın

Anonim

Banko param eteryum başkası yalan 1 numara eteryum. ( dooge 5 para etmez alınmaz yakında 0 lanacak dogg


Başa dön tuşu