Kripto HaberleriHaberlerElon Musk'tan Umduğunu Bulamayan Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Jeff Bezos'a Yöneldi!

Elon Musk’tan Umduğunu Bulamayan Shiba Inu (SHIB) Yatırımcıları Jeff Bezos’a Yöneldi!

Takip et

Son zamanların en popüler kripto para birimi Shıba Inu topluluğu dünya teknoloji devi Amazon’un SHIBA’yı kabul etmesi için kampanya başlattı.

Shıba Inu topluluğu dünyanın en zengin insanı Elon Musk’ın SHIBA’yı desteklemesini çok istedi. Ancak Tesla’nın kurucusu Elon Musk yakın tarihte attığı bir twitte Shiba Inu’yu elinde tutmadığını söyledi.

Musk attığı twitte uzun süredir desteklediği popüler kripto para birimi Dogecoin’e bağlı kalacağını söylediği için bozulan SHIB topluluğu Amazon’un CEO’su Jeff Bezos’a yöneldi.

SHIB topluluğu ABD merkezli şirketin Shıba Inu’yu kabul etmesi için Change.org’da imza kampanyası başlattı.

Amazon’un SHIB’ı kabulü için “Amazon’dan Shıba Inu’yu ödeme şekli olarak kabul etmesini isteyin.” şeklindeki verilen üç dilekçe toplamda yaklışık olarak 173.373 imza topladı.

Change.org’a dilekçe veren kişilerden olan Justin Taylor, Amazon’un Shıba Inu’yu ödeme şekli olarak kabul etmesini ciddi bir şekilde düşünmesini istedi. Taylor istekleri kabul edildiği takdirde hem Shiba Inu kullanıcılarının hem de Amazon’un fayda sağlayacağına inandığını belirtti.

“Amazon, yaratıldığından beri dünyayı birçok kez değiştirdi. Amazon’un Shiba Inu’yu kabul ederek bunu bir kez daha yapmasını alçakgönüllülükle rica ediyoruz.”

Robinhood platformu tarafından Shıba Inu’nun listelenmesi için başlatılan imza kampanyası halen devam ediyor ve şu ana kadar 479.162 imza toplandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Bay x

Kim ne derse desin ucacakkkk

Anonim

👍👍👍👍😘😘😘

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları