Kripto HaberleriDogecoinElon Musk'tan Yeni Dogecoin Paylaşımı! "Bu Video Her Şeyi Açıklıyor"

Elon Musk’tan Yeni Dogecoin Paylaşımı! “Bu Video Her Şeyi Açıklıyor”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dogecoin hayranlığını her fırsatta dile getiren Elon Musk, attığı Tweet’inde DOGE ile ilgili bir video paylaştı.

Musk’ın Tweet’i, Ark Invest’in araştırma direktörü Brett Winton’ın açıklamasına cevap olarak atıldı. Winton, attığı Tweet’inde Bitcoin’i annesine açıklamakta zorluk çektiğini söylüyordu.

Elon Musk: “Bu Dogecoin Videosu Her Şeyi Açıklıyor”

Elon Musk, Winton’ın Tweet’ine verdiği cevabında Dogecoin ile ilgili bir video paylaştı ve bu videonun Bitcoin ve DOGE ile ilgili her şeyi açıkladığını söyledi.

Söz konusu videoda DOGE maskotu olan Shiba Inu cinsi köpek bir roket üzerinde uçuyor ve Bitcoin ile piyasa değeri yüksek diğer büyük kripto paraları geride bırakıyor. Video içerisinde DOGE’un fiyatının arttığı ve meme tokenin “Ay’a gittiği” görülüyor.

Videoda ayrıca Dogecoin, Bitcoin, Litecoin ve diğer birinci nesil kripto paraların kullandığı Proof of Work madencilik sistemine dair kısa görüntüler de bulunuyor.

DOGE Kurucusu Billy Markus da Tartışmaya Dahil Oldu

Bununla birlikte DOGE kurucusu Billy Markus da yaşanan tartışmaya dahil oldu ve Elon Musk’ın paylaştığı videonun “tarihin en iyi kripto para videosu” olduğunu söyledi.

Winton’ın attığı Tweet’in altına Elon Musk dışında çok sayıda kullanıcı daha yorum yaptı ve yakınlarına Bitcoin’i anlatmakta zorlandıklarını söylediler.

Winton ise Musk’a cevap olarak söz konusu videonun da annesinin anlaması için fazla karmaşık olduğunu fakat 5 yaşındaki kızının Coinbase hesabı açmak için can attığını belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları