AltcoinHaberler

Elrond (EGLD) Samsung ile Anlaştı! Fiyatı Yüzde 11 Yükseldi!

Elrond'dan Samsung Atağı

Elrong kısa süre önce Samsung’la işbirliği yaptığını duyurdu. Haberin yayılmasından kısa süre sonra ELGD 36$ seviyelerinden 40$ seviyelerine kadar yükseldi.

Elrond’un kendi sitesinden yapılan açıklamada, Samsung’un ürettiği cihazlarda yerleşik olarak gelen Samsung Kripto Para cüzdanında EGLD saklama imkanının sunulacağı belirtildi.

Açıklamanın bir kısmı şu şekilde;

” Kripto paraları saklamak için en popüler ve güvenli seçenek “soğuk depolama” olarak da adlandırılan donanım cüzdanlarıdır. Bu cüzdanlar özel şifreleme çipleri kullanarak, özel anahtarları depolayan, bilinçli olarak oluşturulmuş cihazlardır. Hırsızlığa ve istenmeyen kullanıma karşı en üst düzeyde koruma sunarlar.

Bu nedenle, eGold’unuzu Samsung cihazınızın yerleşik donanım cüzdanında güvenli bir şekilde saklayabileceğinizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz! Samsung Blockchain Keystore ile donatılmış akıllı telefonlar, blockchain özel anahtarlarını tutar ve işlemleri telefondaki özel bir güvenlik bölgesi içinde yönetir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu