Bitcoin

En Büyük Bitcoin Balinası: BTC Konusunda Hiç Bu Kadar Net Olmadı: İşte Yeni Tahmin!

Michael Saylor, BTC fiyatının 6 milyon dolara çıkabileceğini düşünüyor.

Kripto para sektörüne çok geç dahil olmasına rağmen bir anda sektörün en etkili isimlerinden hatta en büyük balinalardan birisi haline gelen Michael Saylor, kesinlikle bir süre daha böyle kalacak gibi gözüküyor.

İlgili Haber
Michael Saylor: "Altın İçin Umut Yok, Bitcoin Kazanacak!"

2020’de ilk defa şirketi için alım yapmaya başlayan ve şirket rezervleri ile BTC alan Michael Saylor, bu inadından kolay kolay vazgeçmeyecek gibi gözüküyor. MicroStrategy’nin CEO’su, The Information ile gerçekleştirdiği son röportajında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

1 BTC, 6 Milyon Dolar Olacak

Saylor, röportajda Bitcoin fiyatı için nihai fiyat hedefini ilk defa açıkladı ve fiyatın 6 milyon dolara çıkmasını beklediğini ifade etti.

Saylor, uzun vadeli BTC potansiyelinin hiç olmadığı kadar yüksek olduğunu vurguladıktan sonra, 6 milyon doların uzun vadede oldukça makul bir hedef olduğunun altını çizdi. Geçtiğimiz yıldan beri BTC alımı yapan Saylor, bu yıl %70 artış yaşayan bir varlığa yüklü yatırım yaparak aslında ne kadar öngörülü olduğunu ortaya koymuş oldu.

MicroStrategy hissesi ise bu süre esnasında %40 yükseldi ve bu yükseliş şüphesiz BTC sayesinde oldu. Kıyaslama yapmak için bakıldığında S&P 500 endeksinin ise sadece %22 yükselmesi aslında MicroStrategy’nin diğer şirketlerden pozitif olarak ayrıştığını gözler önüne seriyor.

Saylor’ın elinde yaklaşık 6 milyar dolarlık BTC bulunduğu bilinmekte ve ünlü isim şirket rezervleri dışında kişisel olarak da 866 milyon dolarlık BTC sahibi olduğunu son röportajında itiraf etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Balina işte ne kadar yükselyebilirse o kadar kazanacak


Başa dön tuşu