bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriAltınMichael Saylor: "Altın İçin Umut Yok, Bitcoin Kazanacak!"

Michael Saylor: “Altın İçin Umut Yok, Bitcoin Kazanacak!”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD’deki ünlü kripto para borsalarının CEO’larının katıldığı son kongre duruşması sonrası Yahoo Finance Live ile bir röportaj yapan MicroStartegy CEO’su Michael Saylor, Bitcoin ve altın ile ilgili düşüncelerini paylaştı.

Sonsuza kadar Bitcoin alacağını söyleyen ünlü CEO, dün attığı twit ile “57.477 $ ortalama fiyatla 82.4 milyon $ değerinde 1.434 Bitcoin satın aldığını” duyurdu.

Bitcoin alımları ile adından sıkça söz ettiren Saylor, Bitcoin ve altın kıyaslamasında uzun vadede Bitcoin’in kazanacağını belirtti.

Röportajının devamında Bitcoin’in dijital altın olarak görüldüğünün altını çizen Saylor, Bitcoin’in yükselişinin devam edeceğini ve bunun altın için bir çöküş olacağını söyledi.

Altın Sat Bitcoin Al Stratejisi Kazanacak!

Saylor, altın için “ölü kaya” benzetmesi yaptıktan sonra yükselen enflasyon ortamında yapılacak en doğru davranışın altın satıp Bitcoin almak olduğunu ifade etti.

“Bitcoin’in tehdit ettiği tek şey altındır. Yapabileceğiniz en doğru şey, 10 trilyon dolarlık altının tamamını satarak elde edilen gelir ile Bitcoin satın almaktır.

Altın ölü bir kayadır. Altın için hiç umut yok.”

Saylor’ın altın ve Bitcoin yorumlarını eleştirmekte gecikmeyen Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff, Saylor’ı yatırımcıların paralarını boşa harcamakla suçladı.

“Şahsi olarak Bitcoin yatırımı yapabilirsin ancak hata yapıyorsun. Bitcoin gemisiyle battığınız açık. Çöpe attığınız sadece kendi paranız olsaydı sorun olmazdı. Ancak hissedarların parasını da boşa harcıyorsunuz. MicroStrategy hissedarlarına batmadan gemiyi terk etmelerini öneririm.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları