BitcoinHaberler

En Büyük Bitcoin Fonu Düşüşler Hakkında Konuştu! Fırsat Mı?

Bitcoin'deki düşüşler fırsat mı?

Dün küresel piyasalardan negatif ayrışan Bitcoin, bugün 29.000$’ın üzerinden işlem görmeye devam ediyor.

ABD vadelileri bugün negatif bölgede kalırken, gözler yarın açıklanacak FED tutanaklarına çevrildi.

İlgili Haber
Bitcoin ve Piyasalar FED'den Gelecek Bu Veriye Odaklandı!

Bugün Yahoo Finance ile bir röportaj gerçekleştiren en büyük kripto varlık fonu Grayscale’in CEO’su Mike Sonnenshein son dönemde devam eden Bitcoin ve kripto varlık satışları hakkında konuştu.

Kripto paralardaki düşüşü daha büyük pazarlardaki hareketlerle birlikte ele almak gerektiğini ifade eden CEO, ABD’de artan faiz oranları nedeniyle farklı varlık sınıflarında ve kriptoda volatilitenin arttığını belirtti.

Pes Etme Zamanı Değil

Son düşüşlerin yatırımcıları caydırmadığını ifade eden CEO, yatırımcılarının büyük bir bölümünün düşüşleri fırsat olarak değerlendirdiğini ifade etti.

“Kriptoda böyle geri çekilmeler yeni bir durum değil. Yatırımcılardan duyduklarımıza göre son zamanlardaki derin satışlar onları pes ettirmedi. Büyük bir düşüş geldiğinde bunu fırsat olarak değerlendiriyorlar.”

Bitcoin’in henüz çok yeni olduğunu ve bu nedenle mevcut piyasalarda birlikte hareket ettiğini düşünen CEO, daha uzun vadede Bitcoin’in diğer varlık sınıflarıyla ilişkisiz olduğu anlaşılacak dedi.

“Daha uzun bir vadede kriptonun diğer varlık sınıflarıyla ilişkisinin olmadığı görülecek. Ancak henüz sadece 10 yıllık bir ticaret geçmişimiz var.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Çeyrek yy direncini kırarsa cripto varlık gerçekten geleceğin parası yahut değeri olarak tanımlanır.Bu durumda volatilite çok düşer.Eh doğal olarak traderlar
yeni sektörü arar sonunda hisselere döner.Köpek balıkları da gene yeni coinleri bekler yemek için açık arar.Btc garanti olmaya devam eder.Tabiki çeyrek yy direnci öyle kolay bir şey değil aşması gereken çok fazla şey var.Mesela kuantum bilgisayarı küçülüp evlerimize girerse ne olacak hala kesinlik yok.Önümüzde ki 15.20 yıl aralığında göreceğiz.Heycanlıyım🥳🤣


Başa dön tuşu