AltcoinHaberler

En Büyük Ethereum Balinaları SHIB’ten Sonra Bu Kripto Parayı Topluyor!

Balinalar neler alıyor?

Piyasadaki her düşüşü fırsata çeviren balinalar alımlarına devam ediyor. Balinaların token alım bilgilerini paylaşan balina izleme sitesi WhaleStats, Twitter hesabından yaptığı yeni paylaşımında en büyük 1.000 ETH cüzdanı tarafından satın alınan ilk 10 tokeni paylaştı.

WhaleStats paylaşımında Ethereum balinalarının son 24 saat içinde balinaların gözdesi Shiba Inu dışında Chainlink alımı yaptığına dikkat çekti.

WhaleStats’ın paylaştığı verilere göre en büyük 1000 ETH balinasının elindeki Chainlink sayısı tüm varlıklarının %1,21’ini oluşturuyor. Ellerindeki Chainlink sayısı 259.571.965 dolar değerine tekabül ediyor.

WhaleStats’ın paylaşımına göre balinaların aldığı ilk 10 kripto para arasında son zamanlarda popülerliğini arttıran Metaverse coinleri MANA ve GALA’nın da olduğu görülüyor.

53 $’lık zirvesinin %60 altında işlem gören LINK, Mart 2020’de başlattığı yükseliş trendini korumaya devam ediyor. 17,5 $’lık seviye korunduğu sürece yeniden 32$ seviyeleri görülebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu