HaberlerKripto ParaShiba Inu

En Büyük Ethereum (ETH) Balinaları En Çok SHIB ve Bu Altcoinleri Tercih Ediyor!

WhaleStats balinaların en çok elinde tuttuğu kripto paraları paylaştı.

Balinaların token alımlarının verilerini paylaşan “WhaleStats” Ethereum (ETH) balinalarının en çok tercih ettiği kripto para birimlerini açıkladı.

WhaleStats, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda en büyük 5000 Ethereum balinasının elinde en çok FTX Token, Shiba Inu (SHIB) ve MATIC tuttuğunu söyledi.

FTX Token, balinaların en çok tercih ettiği kripto paralar arasında ilk sırada yer alırken, popüler mem tokeni SHIB ise ikinci sırada yer aldı.

ETH balinaları ellerinde 1.885.315.239 dolar değerinde FTX tokeni bulundururken 1.631.778,471 dolar değerinde SHIB tutuyor.

Balinaların ellerinde en çok tuttuğu kripto paralar arasında üçüncü ve dördüncü sırada ise BEST ve MATIC yer aldı.

Diğer kripto paralar arasında popüler metaverse coini MANA, LINK, CHSB ve OKB de bulunduğu görüldü.

WhaleStas’ın paylaştığı verilere bakıldığında popüler mem tokeni SHIB’ın balinalar tarafından tercih edilmeye devam ettiğini görüyoruz.

Zira geçtiğimiz hafta WhaleStats Ethereum ağının en büyük üçüncü balinası olan “Tsunade’in” 2.3 milyon dolar değerinde 86.8 milyar adet SHIB aldığını paylaşmıştı.

İlgili Haber
Üçüncü Büyük Ethereum Balinası, Bu Meme Tokenden Yüklü Miktarda Satın Alım Yaptı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Adamlar akıllı.Benim düşünceme görede shiba projesini gerçkelştirirse oradan shiba ile alışveriş yapılacak.Bu durumda yakılmasına sebep olabilir.Ama buradan shibaya girilmez bence.Eğer shiba ayıya girerse benim aldığım yerlere düşerse çok kişinin canı yanar ama ben gene toplarım tüm balinalar da toplar ama küçük yatırımcı satar.Şurada 1 yıl olmadı 100 dolar basanın kasasında 50 100 k dolar bulunuyor neredeyse.iyi yerlerde satımı ve alımı gerçkeleştiryse.Bu durumda shiba biraz yatay gitmek zorunda.Yükselirse benim içinde şok olur.5 dakika önce baktım en son shiba aldığım yerden bile 10 x yukarıda hala.Bu durumda bu balinaların stopları patlarsa en kötü oraya doğru gider.Ama ters durumda piyasa yükselirse gideceği yeri tahmin etmek zor.Etc balinaları risk sevmez stop koyarlar onlar hodl eden tiplerden değildir bunu eklemem gerekiyor.Btc balinaları ile farklı kişiler bunlar.

Anonim

Tutmaya devam 570 lerden almıştım ilk 9 ay bitti stekingte sürekli uzun vadede tutacağım bakalım güzel paralar kazandıracak diye düşünüyorum ama sabır eden 🙏😁


Başa dön tuşu