Altcoin

Üçüncü Büyük Ethereum Balinası, Bu Meme Tokenden Yüklü Miktarda Satın Alım Yaptı!

Dünyanın en büyük üçüncü büyük Ethereum balinası cüzdanına bu meme tokenden yüklü miktarda ekledi.

Dünyanın en büyük Ethereum balinalarından biri 86.81 milyar adet Shiba Inu (SHIB) tokeni satın aldı.

Balinanın satın aldığı SHIB tokenlerinin değeri bu yazının yazıldığı anlarda 2.30 milyon dolar civarında seyrediyor.

Balina hareketlerini izleyen WhaleStats hesabı, Ethereum ağının en büyük üçüncü balinası olan “Tsunade’in” büyük bir satın alım gerçekleştirdiğini ortaya koydu.

Ethereum Balinası Satın Aldığı Shiba Inu Tokenleri İçin 2.3 Milyon Dolar Ödedi

WhaleStats verilerine göre Tsunade 2.3 milyon dolar ödeyerek 86.8 milyar adet SHIB tokeni satın aldı.

Balinanın cüzdanındaki diğer tokenlere baktığımızda ise Shiba Inu’nun en fazla bulundurulan 24. kripto para olduğunu görüyoruz.

Bu yazının yazıldığı anlarda söz konusu balinanın elinde 2 trilyona yakın SHIB bulunuyor. Balina, toplamda 46.84 milyon dolara tekabül eden Shiba Inu tokenlerini ortalama olarak 0.0000261 dolardan satın almış.

Balinanın elinde en fazla bulunan coin ise sürpriz bir şekilde American Born Doge olarak kaydedildi. Balina toplamda 1.8 milyar değerinde American Born Doge’a sahip.

Shiba Inu’nun yanısıra Tsunade’in elinde bu yazının yazıldığı anlarda 70.59 milyon dolar değerinde Tether (USDT) de bulunuyor. Bir balinanın elinde bu düzeyde yüksek miktarda stabilcoin bulunması genellikle bir altcoin satın alacağına dair yorumlanıyor.

Shiba Inu Fiyatına Etkisi Ne?

Bu yazının yazıldığı anlarda SHIB, son 24 saatteki %0.39 yükselişi ile 0.00002622 dolardan işlem görüyor. Altcoinin 24 saatlik işlem hacmi ise %1.31 artış gösterdi ve bu yazının yazıldığı anlarda 1.16 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu