BitcoinHaberlerKripto Para

En Çok Bitcoin Kimde? Celsius BTC Rezervlerini Açıkladı!

Celsius Network, Bitcoin 2022 Konferansında BTC rezervlerini açıkladı.

Kripto para sektöründen büyük ses getiren Bitcoin 2022 Konferansı üçüncü gününde Miami’de devam ediyor.

Bu konferansta yapılan duyuruların ve açıklamaların ardı arkası kesilmezken bir açıklamada dünyanın önde gelen kripto para borç alma ve verme şirketi olan Celcius Network’den geldi.

Konferansta konuşan Celsius Büyüme ve Ürün Sorumlusu Tushar Nadkarni, platformun şu anda 150.000’den fazla Bitcoin’e (BTC) sahip olduğunu açıkladı.

Nadkarni, ayrıca Celsius platformunun kripto para topluluğuna yaklaşık olarak 6.100 Bitcoin’i ödül olarak ödediğini de belirtti.

“Celsius’taki görevimiz insanlara benzersiz bir ekonomik özgürlük sunmaktır. Bu bağlamda Bitcoin’e sahip olmanın bu özgürlükte kilit bir faktör olduğunu düşünüyoruz.

Ekibimiz, platformumuzun daha basit, erişilebilir ve güvenli olması için her gün çalışıyor ve müşterilerimiz için çözümler üretiyor.”

Celsius’un açıkladığı Bitcoin (BTC) rezervlerine bakıldığında Microstrategy, Tesla, Galaxy Digital, Square ve Coinbase gibi büyük halka açık şirketlerden bile daha fazla Bitcoin’e sahip olduğu görülüyor.

Geçtiğimiz günlerde 190 milyon dolar nakit karşılığında 4167 Bitcoin satın alan MicroStrategy’nin 4 Nisan itibariyle elindeki BTC sayısı 129.218’e yükseldi.

Şirketin satın aldığı 4167 BTC’nin ortalama maliyeti ise 45.714 dolar oldu.

İlgili Haber
İşte MacroStrategy'nin 190 Milyon Dolarlık Bitcoin Alımının Detayları!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu