Ethereum

En Çok “Geliştirilen” ve Dikkat Çeken 10 Ethereum Projesi Açıklandı

Santiment, en çok geliştirilen 10 Ethereum projesini açıkladı

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), şubat sonrasında oldukça kötü bir mart ayına girdi.

Kripto para piyasasının genel olarak yaşadığı sert düşüş de ETH fiyatının olumsuz etkilenmesine yol açtı. Buna rağmen Ethereum ağındaki bazı kripto para birimlerinin dikkat çekmeye devam ettiği görülüyor.

En Hızlı Geliştirilen 10 Proje

Santiment tarafından hazırlanan raporda, Ethereum ağındaki dikkat çeken projeler açıklandı.

Söz konusu projelerin dikkat çektiği konu ise geliştirilme aktiviteleri olarak görülüyor. Bu da aslında şu an ekipleri arı gibi çalışan 10 projenin açıklanması anlamına gelmekte.

Raporda liderliği ise Gnosis çekiyor. Bunun hemen arkasında ise Status, UMA, Chainlink, Skale, Maker, Ocean ve Golem bulunuyor. Özellikle piyasaya kısa süre önce giriş yapan birden çok projenin en çok geliştirilenler arasında olması yeni kanların nasıl faydalı olabileceğini göstermekte.

Geliştirme aktivitesi, proje ile ilgili kod yazımlarının ve atılan adımların toplamı olarak görülmekte.

GitHub üzerindeki kod dizimlerine ve yeni yapılan eklemelere bakıldığında da liderliği bu 10 projenin elde ettiği görülüyor. Genellikle yeni geliştirmeler ve atılan teknik adımlar fiyatın yükselmesi ile sonuçlanıyor.

Tabii ki bazı durumlarda istisnalar olsa da kısa süre önce hard fork gerçekleştiren ADA fiyatının rekor yükselişi çoğunlukla bu durumun geçerli olduğunu göstermekte. Bütün bunlara Ethereum ağının ev sahipliği yapması ise ETH için oldukça olumlu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu