fbpx
AltcoinHaberlerXRP

En İyi Ripple Cüzdanları

Nexo

Kripto para piyasalarının yükselen değerlerinden birisini dikkate alarak sizlere en iyi Ripple cüzdanları ile alakalı örnekler sunacağız. Ripple, bildiğimiz üzere dünya genelinde hacim olarak en büyük kripto para birimlerinden birisi. Kripto para yatırımcıları için en çok dikkat çeken seçeneklerden birisi de cüzdanlar.

Cüzdan sistemleri sadece mobil uygulamalar değildir. Günümüzde fiziksel cihazlar ile de cüzdan sistemleri geliştirilebilir. Ripple için geliştirilmiş olan seçenekler de yine bunlardan birisi. Sizlere şimdi en iyi Ripple cüzdanları ile alakalı olarak birkaç farklı örneri sunacağız. Dünya genelinde kabul görmüş bu sistemleri dikkate alabilirsiniz.

Ledger Nano S

USB normlarında geliştirilmiş olan ve gelişmiş şifreleme sistemi ile pratik bir Ripple cüzdanı. Adından ciddi anlamda söz ettiren bu teknoloji sizler için en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Toast Wallet

Ripple cüzdan mobil uygulamalarından birisi olarak niteleyebiliriz. Kısa süre içerisinde çok ciddi bir kesimin kullandığı ve her anlamda güvenilir bir sistem olarak da adından söz ettiriyor.

Abra Wallet

Yine gelişmiş bir mobil uygulama modeli. Ripple cüzdanları içerisinde arayüz tasarımı olarak da en pratik seçeneklerden birisi olarak niteleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile dünya genelinde tercih edilen bir sistem. Sizler için de tavsiye edebiliriz.

GateHub

Ripple için dijital ortamda geliştirilmiş en iyi ve grafik seçenekleri ile en kapsamlı cüzdan sistemlerinden birisi. Ücretli özellikleri ile ayrıca fark yaratan bir sistem diyebiliriz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı