coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEn İyi Ripple Cüzdanları

En İyi Ripple Cüzdanları

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasalarının yükselen değerlerinden birisini dikkate alarak sizlere en iyi Ripple cüzdanları ile alakalı örnekler sunacağız. Ripple, bildiğimiz üzere dünya genelinde hacim olarak en büyük kripto para birimlerinden birisi. Kripto para yatırımcıları için en çok dikkat çeken seçeneklerden birisi de cüzdanlar.

Cüzdan sistemleri sadece mobil uygulamalar değildir. Günümüzde fiziksel cihazlar ile de cüzdan sistemleri geliştirilebilir. Ripple için geliştirilmiş olan seçenekler de yine bunlardan birisi. Sizlere şimdi en iyi Ripple cüzdanları ile alakalı olarak birkaç farklı örneri sunacağız. Dünya genelinde kabul görmüş bu sistemleri dikkate alabilirsiniz.

Ledger Nano S

USB normlarında geliştirilmiş olan ve gelişmiş şifreleme sistemi ile pratik bir Ripple cüzdanı. Adından ciddi anlamda söz ettiren bu teknoloji sizler için en ideal seçeneklerden birisi olarak dikkatleri üzerine çekecek.

Toast Wallet

Ripple cüzdan mobil uygulamalarından birisi olarak niteleyebiliriz. Kısa süre içerisinde çok ciddi bir kesimin kullandığı ve her anlamda güvenilir bir sistem olarak da adından söz ettiriyor.

Abra Wallet

Yine gelişmiş bir mobil uygulama modeli. Ripple cüzdanları içerisinde arayüz tasarımı olarak da en pratik seçeneklerden birisi olarak niteleyebiliriz. Bu neden dolayısı ile dünya genelinde tercih edilen bir sistem. Sizler için de tavsiye edebiliriz.

GateHub

Ripple için dijital ortamda geliştirilmiş en iyi ve grafik seçenekleri ile en kapsamlı cüzdan sistemlerinden birisi. Ücretli özellikleri ile ayrıca fark yaratan bir sistem diyebiliriz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail