binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinEn Zengin Beşinci Bitcoin Adresi Son Derece Radikal Bir İşlem Yaptı!

En Zengin Beşinci Bitcoin Adresi Son Derece Radikal Bir İşlem Yaptı!

Onchain verilerine göre dünyanın en büyük beşinci Bitcoin cüzdanı olan 37X adresi, ilginç bir hamle yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

37X olarak bilinen en zengin 5. Bitcoin adresi, üç yeni adrese şaşırtıcı bir şekilde 6 milyar dolarlık Bitcoin (BTC) transfer etti.

İşlem 23 Mart Cumartesi gününün erken saatlerinde gerçekleşti. 37X adresi, 6,05 milyar dolara tekabül eden 94.500 BTC’lik bakiyesinin neredeyse tamamını taşıdı ve geride yalnızca 1.4 BTC’lik küçük bir miktar bıraktı.

İlginç bir şekilde, 94.500 BTC 2019 yılında alındığından beri 37X adresinde boşta duruyordu. Bu kadar büyük bir miktarın ani hareketi, kripto para meraklıları arasında spekülasyon ve merak uyandırdı.

İlgili Haber  Son Dakika: SEC, Ripple'dan (XRP) 2 Milyar Dolar Para Cezası Talep Edecek

Fonların çoğunluğu olan BTC cinsinden 5.03 milyar dolar, bc1q8yj adresine gönderildi. Kalan bakiye, sırasıyla 561.46 milyon dolar ve 488.40 milyon dolar BTC alan diğer iki adres olan bc1q6m5 ve bc1q592 arasında paylaştırıldı. Özellikle, bc1q592’deki fonlar o zamandan beri daha fazla transfer edilerek olaya bir gizem katmanı daha eklendi.

İşlemin ardından, 37X adresinin bakiyesi yalnızca 92.596,52 dolara düştü. En yüksek döneminde bu adresin içerisinde yaklaşık olarak 7 milyar dolara yakın değere sahip BTC bulunuyordu. Adres kurumsal bir yatırımcıya ya da fona ait olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail