coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEOSEOS'un Eski CTO'sunun Yeni Projesi Belli Oldu: Yeni Bir Kripto Para mı...

EOS’un Eski CTO’sunun Yeni Projesi Belli Oldu: Yeni Bir Kripto Para mı Geliyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para sektörünün en tanınan isimlerinden Dan Larimer, kısa süre önce EOS’dan ayrıldı. EOS ayrılığı ise Larimer’in aksine projeye zarar verdi ve fiyat sert bir düşüş yaşadı. Daha önce Hive, Steem ve EOS gibi başarılı projeleri sıfırdan yarattığı bilinen Dan Larimer’in kariyerine nerede devam edeceği ise belli oldu.

İlgili Haber  Son Dakika: EOS CTO'su İstifa Etti!

Dan Larimer, Clarion Üzerinde Çalışıyor

Larimer, merkezsiz iletişim platformu Clarion’u geliştirmeye başladığını resmen açıkladı. Ünlü CTO, bu yeni projenin Facebook, Twitter, Medium ve e-posta hizmetlerinin bile yerini alacağından emin.

GitHub üzerinde tanıtıcı bir gönderi paylaşan Larimer, tamamen merkezsiz mesajlaşma aracı hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Larimer, bunun içerisinde mesajlaşmalar, sohbet odaları ve video yayınlama seçenekleri olacağının altını çizdi.

Larimer, Clarion isimli bu mesajlaşma platformunun aslında daha önceki projeleri olan Hive (daha önceki adıyla Steemit), RetroShare ve Block.one’ın Voice platformlarına benzediğini de ortaya koymuş oldu. Voice de Facebook ve Twitter’ın merkezsiz hali olarak tanıtılmıştı.

Blockchain tabanlı mesajlaşma hizmetleri şu an için çok yeni olsa da bunların da zamanla merkezi rakiplerinin yerini alabileceği tahmin edilmekte.

Clarion’un henüz bir projeden ibaret olduğu ve kendi kripto para birimine sahip olmadığı biliniyor.

Ancak GitHub üzerindeki konuşmalarda bunun yakında kendi kripto para birimini piyasaya sürebileceği belirtilmekte. Larimer ise projenin kendi kripto para birimine sahip olmayacağını vurguladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları