AltcoinBitcoinEthereumXRP

Erken Dönem Bitcoin Yatırımcısı, Ethereum’dan (ETH) Başka Hangi Altcoinleri Tavsiye Etti?

230 milyar dolarlık yatırım fonunu yöneten ünlü isim hangi kripto paraları tavsiye etti?

Yönetimi altında 230 milyar dolardan fazla varlık bulunan ve daha önce Barron’s tarafından üç kere en iyi bağımsız finans danışması seçilen Ric Edelman, kripto para piyasaları hakkında açıklamalarda bulundu.

2014 senesinde Bitcoin yatırımı yaparak erken dönem yatırımcılarından olan Edelman, bu dönemden beri piyasaya güvendiğini ve Bitcoin ile birlikte başka altcoinlere de yatırım yaptığını açıkladı.

Genel olarak çoğu altcoinin “değersiz” olduğunu ifade eden Edelman, XRP ve Ethereum‘a bir takım teknolojik gelişmelere ayak uydurduğu için güvendiğini ve bu altcoinlere yatırım yaptığını açıkladı. Daha önce 4.000 dolar seviyesinde yaptığı “Bitcoin alın” çağrısını tekrar yineleyen Edelman, “bu seviyeler Bitcoin almak için hala uygun, gün geçtikçe kurumsal yatırımların piyasaya girdiğini görüyor ve bu durumun devam edeceğini düşünüyorum, bu sebeple BTC için bu seviyeler hala makul seviyeler.” şeklinde konuştu.

Ayrıca 4.000 dolardan yatırım yapmayıp fiyatın 20.000 dolara gelmesiyle “yatırım yapalım mı?” şeklinde sorular soran yatırımcılara da “bir ürünü her zaman düşük fiyattan alamaya çalışın, ürün fiyatı düşükken yatırım yapmayıp ürünün fiyatı yükseldikten sonra yatırım iştahı artan yatırımcıları anlamak çok zor” şeklinde sözlerine devam etti.

Ripple (XRP) Kripto Paralarda Devrim

Ripple’ın bankacılık sistemlerini masrafsız ve hızlı bir şekilde yapması sebebiyle devrim niteliğinde bir proje olduğunu ifade eden ünlü isim, Bitcoin’e güvendiğim kadar Ethereum ve XRP’ye de güveniyorum ve yatırımımın bir kısmını bu kripto paralara kaydırıyorum” dedi.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Beklentimiz Gerçekleşti, Bundan Sonra Ne Olacak ? "Yorum - Analiz"
İlgili Haber
Ethereum (ETH) Kritik Seviyelerde: Rekor Denemesi Yakın Mı?
İlgili Haber
Spark Airdrop’unun Ripple (XRP) Fiyatına Etkisi Ve Detaylı XRP Analizi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu