coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEski BitMEX CEO'su Arthur Hayes Favori Altcoinini Açıkladı! 80x Bekliyor!

Eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes Favori Altcoinini Açıkladı! 80x Bekliyor!

BitMEX eski CEO'su Arthur Hayes favori altcoininin Filecoin (FIL) olduğunu açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve kripto para piyasasına dair yaptığı cesur açıklamaları ve tahminleriyle dikkat çeken BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes favori altcoinini açıkladı.

Yakın tarihte yayınlanan “Double Happinies” isimli blog yazısında ayı piyasasının sonuna geldiğimizi belirten Arthur Hayes, yapay zeka ve kripto paralara olan artan trendin yeni bir fırsat çağını başlatacağını söyledi.

Bu trendin özellikle Filecoin’e (FIL) yarayacağını belirten Hayes, Filecoin’in 2021’de görülen ATH’sinin de üzerine çıkacağını iddia etti.

Hayes’in bu açıklamasına göre FIL’in 2021’deki 240 dolarlık ATH’sine ulaşması için mevcut seviyesinden 80x yapması gerekiyor.

Hayes’e göre hükümetlerin çok para basması ile birlikte fiat para likiditesinin artması ve yapay zeka teknolojisinin benimsenmesi önemli ve eşsiz bir boğa piyasası başlatacak.

“En kısa sürede en çok paranın basılmasıyla fiat para likiditesinde artış ve yapay zekanın gelişmesiyle, insanlık tarihinin en büyük boğa piyasasına tanık olmak üzere olduğumuzu düşünüyorum.

Bu boğada benim favori altcoinim Fileceoin (FIL).”

Yükseliş eğiliminin sadece FIL için değil tüm kripto paralar için geçerli olduğunu belirten ünlü isim, ABD ekonomisinde bir kaos yaşanmasını beklediğini söyledi.

Bu noktada Hayes “ABD, daha büyük bir bankacılık krizini ve ekonomik kaosu engellemek için daha çok para basacak ve fiat para likiditesi artacak. Bu da Bitcoin ve kripto paralar için yükselişi tetikleyecek.” dedi.

Son 24 saat içerisinde %2,6 oranında artış kaydeden FIL, yazım esnasında  3,34 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail