BitcoinEthereumHaberler

Eski Bitmex CEO’su Bitcoin ve Ethereum Planını Açıkladı! “Diplerden Kaçın”

Arthur Hayes son makalesindeki beklentilerini aktardık.

Eski Bitmex CEO‘su Arthur Hayes son makalesinde kripto para piyasalarına ilişkin beklentilerini paylaştı.

Bitcoin 30.000$’ın Ethereum 2000$’ın altına düşerse “parmağım alış yapmak için tetikte olacak ve bu beni heyecanlandırıyor” diyen CEO, kendi beklentilerini paylaştı.

Bitcoin’de dibin henüz bulunmadığını düşünen CEO, Bitcoin ve Ethereum için beklediği destek seviyelerini şu sözlerle ifade etti.

“Bitcoin’de 28500$

Ethereum’da 1700$

Bu seviyeler yeniden test edilene kadar bir dibe inanmıyorum. Bu seviyeler tutulabilirse bu harika olacak. Şayet desteklerin kırıldığını görürsek Bitcoin’de 20.000$ ile 28500$ aralığında, Ethereum için ise 1300$ ile 1700$ aralığında mega tasfiye mumu geleceğini düşünüyorum.

Bitcoin’in ve Ethereum’un önceki ATH’leri 20.000$’ın ve 1400$’ın kırıldığını düşünmek dahi istemiyorum.

Şunu unutmamak gerekli. Belki Bitcoin bir daha asla 30.000$’ın altına inmeyecek veya Ethereum 2000$’ı artık hiç test etmeyecek. Piyasa hiçbir zaman mükemmel bir kurulum sağlamaz. Önceki trend düşüklerinin net bir testinin olmaması işleri biraz hassas hale getiriyor.

Marjinal satıcının fiyatı belirlediğini unutmayın. Toplamda az miktarda kripto tutan kurumsal şirket tahvil ve hisse senedi tarafından yara alırsa, sopayı eline alır ve vazgeçmeden elindekileri kusar. Henüz satmaya başlamadılar.

Korelasyonu üzerimizde olan S&P 500 ve Nasdaq düşmeye devam ederse çakılmadığınıza dikkat edin.

Ripleri sat, diplerden kaç”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu