AltcoinEthereumHaberler

Ethereum 1 Ay Öncesine Oranla 200 Dolar Artış Gösterdi

Bitcoin yerinde sayadursun, Ethereum rekorları kırmaya geliyor. Bir ay öncesine oranla ortalama 200 dolar seviyesinde değer kazanan Ethereum, yatırımcılarına oldukça iyi kazançlar ile geri dönüş sağlıyor. Bitcoin’in sürekli düşüş yaşamaya başlaması ise yatırımcıların daha güvenilir bir liman olarak görülen Ethereum’a yönelmesini sağlayan bir etken olarak gösteriliyor. Zira Bitcoin sürekli düşüş yaşaması ve son dönemde cazibesini git gide daha fazla kaybetmeye başlaması, Ethereum‘a oranla değer kaybının sık yaşanır hale gelmesinden dolayı yatırımcılarının tepkisini çekiyor.

Yatırımcılar Bitcoin aldıklarında sürekli olarak piyasa durumunu takip etmek zorunda olduklarını, zira sürekli olarak düşüş ve yükselişlerin Ethereum’a oranla çok daha sık ve daha büyük miktarlarda yaşandığını belirterek, bu riski almak yerine daha sabit bir kazanç garantisi vermeye doğru ilerleyen 2. büyük kripto para birimi olarak da tanınan Ethereum’a yatırım yapmayı tercih eder hale geldiklerini belirtiyor.

503 Dolardı, 714 Dolar Seviyesine Yükseldi

Ethereum bundan tam 30 gün önce 503 dolar seviyesinde bulunuyordu. Bugün ortalama olarak 714.33 dolar seviyesine kadar yükselen ETC’nin yatırımcılarına bu ay oldukça sabit ve iyi bir kazanç sağlaması güveni daha fazla arttırdı.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı