Ethereum

Ethereum 2. Sırayı Kaptı!

Ethereum 2. sırasını geri aldı.

Ethereum bugün sabah saatlerinde piyasa hacminin 15.2 milyar dolara çıkması ile 14.x milyar dolar piyasa hacmine sahip olan XRP’yi geçerek 2. sırayı tekrar kaptı. En fazla tercih edilenler arasında ilk 3 sırasından daha düşük sıraya düşmeyen haftalardır ise 2. sırada XRP’nin kalmasına izin veren Ethereum, bugün 2. sırasına 3. sıradan terfi ederek geri döndü.

Milyonların tercih ettiği kripto para birimleri birimi olarak tanınan ve ”has” yatırımcılarının Bitcoin’i gelecekte geçecek kripto para birimi olarak gördüğü Ethereum, bu yönü ile milyonlarca yatırımcının ilgi odağında.Yatırımcılar tarafından ilgi görüyor olmasının çeşitli nedenleri arasında kripto para birimleri arasında fiyatı ile ve piyasa hacmi sayesinde güven veriyor olması yatan ETH’nin Vitalik Buterin’in tanınmış isimlerden olmasının da önemi bulunmakta.

Bitcoin Cash hard forku işleri değiştirmişti

15 Kasım’daki Bitcoin Cash hard forku tüm piyasalarda etkisini olumsuz olarak göstermiş ve Ethereum fiyatı ile piyasa hacminin düşmesine neden olan gelişmelerden olmuştu. Ethereum o tarihte 2. sırayı kaybetmiş ve 3. sıraya gerileyerek piyasa hacminde milyarlarca dolarlık kayıp bir anda ortaya çıkmıştı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Kaynak
cmc

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box