Kripto HaberleriAnalizEthereum 30 günlük analizi

Ethereum 30 günlük analizi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatları 30 günlük sürede kah güldürdü, kah ağlattı. 30 günlük sürede yeni yatırımcıları oldukça fazla üzecek gelişmeler yaşanırken, ilk yatırımcıların ise hala karlı durumda olmalarının etkilerinin altcoin fiyatları ile ilgili etkisinin dahi çok iyi olduğu piyasaya yön verdi. 1 ay önce tam 270 dolar seviyesinde olan ve hemen ardından yavaş bir düşüş sergileyerek önce 250 dolara, sonra ise geldiğimiz noktada 209 dolara kadar gerilemiş olan Ethereum’un bu gerilemesinin sebebi olarak fiyat değişimlerinin çok fazla olması ve yatırımcıların piyasaya olan güvenlerinin azalması gösterildi. Yatırımcıların büyük bir kısmının yeni alımlar yerine satışları tercih etmesinin ve tercihlerinde büyük bir kısım yatırımlarını elden çıkarmasının Ethereum fiyatlarını yakından ilgilendirdiği ve etkilediği belirtildi.

Analistler 30 günlük Ethereum analizi konusunda yaptıkları kripto para açıklamalarında gelecek 90 günlük sürede düşüşün tam tersine dönebilecek olduğu, 209 doların alım fırsatı olabilecek olduğunu söylerken, bazı analistler ise 209 dolar seviyesinin çok kritik bir eşik olduğunu düşünüyor.

199 dolara kadar gerileme riskini 2 dolarlık düşüş ile gerçekleştiren Ethereum 220 dolar seviyesinin altına kadar gerilemesinin etkileri dolayısı ile yatırımcılarını da satış yoluna fazlası ile sürüklüyor.

Bitcoin ve Ethereum piyasayı koruyacak

Ethereum ve Bitcoin’in kripto para piyasasını yakından koruyacak olan güce sahip olması ise fiyatların aşırı düşse dahi tekrar geri yükselme umudunun çok daha fazla olduğunu gösteriyor. Yatırımcıların mevcut güveni, en büyük kripto paralar arasında ilk sıralarda Bitcoin ve Ethereum’un bulunmasının 30 günlük analizde ne kadar kayıplar yaşanıyor olsa bile gelecek dönemde tekrar yükselişleri başlatacak olduğunu gösteriyor.

Ethereum fiyatlarında yaşanan dalgalanma sürecinin ne zaman bitecek olduğu ile ilgili analistler, gelecek 90 günlük sürenin son derece önemi olduğunu ve bu süre boyunca yatırım yapacak olan yeni yatırımcıların risk altında olduğunu düşünüyor. Analistlerin büyük kısmı Ethereum sahibi olanların ise düşük fiyattan satarak zarar etmemesi gerektiğini, en az 270 dolara tekrar yükselme olması için 30 gün daha beklenmesi gerektiği konusunda hemfikir öneri ve görüşler sunuyorlar.

Ethereum fiyatları ile Bitcoin fiyatları anlık olarak değişebildiği için yatırımcıların gelecek 30 ve 90 günlük sürede nasıl fiyat tablosu görecek olduklarını zaman gösterecek. 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları