Kripto HaberleriEthereumEthereum %4.6 Değer Kaybetti

Ethereum %4.6 Değer Kaybetti

Takip et

En fazla ilgi gören 2. altkoin olan Ethereum son 24 saat içerisinde büyük değer kaybetti. Kripto para piyasası hacminde yaşanan düşüşler sonrasında Bitcoin fiyatı artışa geçerken Ethereum fiyatında ise 25 dolarlık düşüş yaşandı. Net rakam %4.6 oranında düşüş olduğunu gösterirken kripto paraların en fazla ilgi görenleri arasında bulunan Ethereum’da yaşanan bu kayıp yatırımcılarını ise fazlası ile üzdü.

Belirli oranlarda yatırımlarını Ethereum’a yapan yatırımcılar bu duruma hazırlıklı olduklarını ve gelecek günlerde artış olmasını beklediklerini ifade ederken, tüm yatırımlarını Ethereum’a yapan yatırımcılar ise Bitcoin yatırımı yerine Ethereum yatırımını tercih ettiklerinden ötürü pişman olduklarının altını çizdi.

Düşüşler Olması Normal

%4.6 oranında düşüşler normal olarak görülmeli. Bitcoin, Ethereum veya altkoinlerin tamamında bu ve benzeri düşüşler pek fazla anlam ifade etmiyor. Kripto para yatırımlarının kısa vadeli olmadığının bilinmesi ve uzun vadeli yatırımlar olduğunun düşünülmesi gerektiği akıllı ve tecrübeli yatırımcıların her zaman ifade ettiği bir durum iken, acele eden yatırımcıların ise bu ve buna benzer en düşük kayıplarda sorunlar yaşaması muhtemel.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları