EthereumHaberler

Ethereum %4.6 Değer Kaybetti

En fazla ilgi gören 2. altkoin olan Ethereum son 24 saat içerisinde büyük değer kaybetti. Kripto para piyasası hacminde yaşanan düşüşler sonrasında Bitcoin fiyatı artışa geçerken Ethereum fiyatında ise 25 dolarlık düşüş yaşandı. Net rakam %4.6 oranında düşüş olduğunu gösterirken kripto paraların en fazla ilgi görenleri arasında bulunan Ethereum’da yaşanan bu kayıp yatırımcılarını ise fazlası ile üzdü.

Belirli oranlarda yatırımlarını Ethereum’a yapan yatırımcılar bu duruma hazırlıklı olduklarını ve gelecek günlerde artış olmasını beklediklerini ifade ederken, tüm yatırımlarını Ethereum’a yapan yatırımcılar ise Bitcoin yatırımı yerine Ethereum yatırımını tercih ettiklerinden ötürü pişman olduklarının altını çizdi.

Düşüşler Olması Normal

%4.6 oranında düşüşler normal olarak görülmeli. Bitcoin, Ethereum veya altkoinlerin tamamında bu ve benzeri düşüşler pek fazla anlam ifade etmiyor. Kripto para yatırımlarının kısa vadeli olmadığının bilinmesi ve uzun vadeli yatırımlar olduğunun düşünülmesi gerektiği akıllı ve tecrübeli yatırımcıların her zaman ifade ettiği bir durum iken, acele eden yatırımcıların ise bu ve buna benzer en düşük kayıplarda sorunlar yaşaması muhtemel.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu