Ethereum

Ethereum 4 Yaşına Girdi!

Ethereum bugün tam 4 yaşında.

Kripto para piyasasının en güçlü 2. kripto parası olarak bilinen ve dünyada en fazla ilgi gören altcoin olarak bilinmekte olan Ethereum bugüne bugün tam 4 yıldır bizimle beraber. Bitcoin 10. yılını doldururken, Ethereum ise bugüne kadar aradan geçen süre içerisinde 4 yaşına girdi ve kripto para 5 yaşından gün almaya başladı. 4 yıl önce Ethereum fiyatı ilk olarak 350-360 gün kadar boyunca 1 dolar seviyesindeydi ve o dönemde neredeyse hiç ilgi görmüyordu.

Ethereum daha sonrasında ilgi görmeye başladı ve değeri bugün 200 dolar seviyesinin üzerinde seyrediyor. Kripto para biriminin değerinin 4 yıl içerisinde bu kadar yükselmesi dünyada en fazla değer kazanan yatırımlar arasına Ethereum’u ilk sıralara koyuyor.

Ethereum ortaklarından Vitalik Buterin bu sürecin en fazla rol oynayan ismi oldu. Buterin Rusya başta diğer birçok ülkede ünlü isimler ile poz verdi ve hep Ethereum’un gelişimi için rol oynadı.

Artık güçlü bir kripto para birimi olarak tanınan Ethereum bir 4 yıl sonra belki çok daha fazla değere sahip olabilir.

*Ethereum bugün 208 dolar fiyatla satılmakta.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı