Kripto HaberleriEthereumEthereum 4 Yaşına Girdi!

Ethereum 4 Yaşına Girdi!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasının en güçlü 2. kripto parası olarak bilinen ve dünyada en fazla ilgi gören altcoin olarak bilinmekte olan Ethereum bugüne bugün tam 4 yıldır bizimle beraber. Bitcoin 10. yılını doldururken, Ethereum ise bugüne kadar aradan geçen süre içerisinde 4 yaşına girdi ve kripto para 5 yaşından gün almaya başladı. 4 yıl önce Ethereum fiyatı ilk olarak 350-360 gün kadar boyunca 1 dolar seviyesindeydi ve o dönemde neredeyse hiç ilgi görmüyordu.

Ethereum daha sonrasında ilgi görmeye başladı ve değeri bugün 200 dolar seviyesinin üzerinde seyrediyor. Kripto para biriminin değerinin 4 yıl içerisinde bu kadar yükselmesi dünyada en fazla değer kazanan yatırımlar arasına Ethereum’u ilk sıralara koyuyor.

Ethereum ortaklarından Vitalik Buterin bu sürecin en fazla rol oynayan ismi oldu. Buterin Rusya başta diğer birçok ülkede ünlü isimler ile poz verdi ve hep Ethereum’un gelişimi için rol oynadı.

Artık güçlü bir kripto para birimi olarak tanınan Ethereum bir 4 yıl sonra belki çok daha fazla değere sahip olabilir.

*Ethereum bugün 208 dolar fiyatla satılmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları