bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereumEthereum %5 Yükseliş İle 181 Dolara Ulaştı!

Ethereum %5 Yükseliş İle 181 Dolara Ulaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatı gün içerisinde %5 oranında değer kazanarak fiyatında 180 dolar direnç seviyesini aştı. Küçük ama önemli bir direnç seviyesi olarak bilinen 180 dolar seviyesinden 1 dolar yüksek fiyatla alım ve satım yapılan Ethereum, 181 dolar fiyata sahip. FED yönetiminin tüm kripto para birimlerini kapsayacak şekilde yaptığı açıklamasından hemen sonra %10’a varan bir fiyat düşüşü yaşanmıştı. 500 doların üzerinde büyük bir kayıp gösteren Bitcoin fiyatının arkasından altcoin fiyatlarında da ciddi bir düşüş yaşanmıştı.

Altcoin fiyatlarının düşmesi üzerine yatırımcılar yeniden bir yükseliş olup olmayacağı hakkında merakla bekliyordu. 181 dolara kadar yükseliş gösteren ETH’nin 200 dolara 19 dolar daha kazanması durumunda varacak olduğu ve fiyatın yükselmesi ile diğer altcoin piyasasına da olumlu yansıyacak olduğu belirtildi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları