bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Artış Göstermeye Başladı!

Ethereum Artış Göstermeye Başladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatında yeniden artışlar var. Kripto para dünyasının en bilindik kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum, bugün Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber kripto para birimlerinin birçoğu artış gösterdi. En az değer kazanan kripto para birimlerinden birisi olan Ethereum ise bugün 3.76 dolar fiyat artışı görerek en az kazanç elde eden kripto paralar arasına girdi.

Bitcoin fiyatında 250 dolar ve üzerinde bir fiyat artışı olmasının ardından kripto para birimlerinin değerinin artması bekleniyordu. Bitcoin gün içerisinde en çok değer kazanan kripto para olurken, piyasa fiyatlarında büyük bir artış bulunmuyor.

Milyarlarca dolar değer artışı yaşandı

Son 1 gün içerisinde kripto para birimlerinin hacmi milyarlarca dolar arttı ve değişti. Bitcoin fiyatındaki artışa bağlı piyasalarda değer artışı olması ve hacim artışları olması normal. Bitcoin fiyatındaki artış beklentisinin bugün 250 dolardan fazla değer kazanmış olması piyasa için oldukça fazla olumlu sonuç doğurmakta. Yatırımcılar için kripto paraların değerinin yakın zamana kadar yükselmesi beklentisi yoktu ancak bugün tekrar artış olması piyasada canlılık oluşturdu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları