coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Ayı Piyasasında İddiası Ortaya Atıldı!

Ethereum Ayı Piyasasında İddiası Ortaya Atıldı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum fiyatı hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre kripto para birimi bir süredir geçmiş yıllarda olduğu gibi ayı piyasası dönemi içerisinden geçiyor ve bu süre biraz daha devam edecek. Kripto para piyasasının tanınan simalarından birisi olan Chris Burniske, bu durum hakkında ETH’nin bir süre daha ayı piyasası döneminde kalacağını ve ardından bir anda bu dönemin son bulacak ve tekrar yükseliş döneminin başlayacak olduğunu düşündüğünü açıkladı.

Bitcoin’in 2015’de aynı durumdan muzdarip olduğunu ve daha sonrasında bir anda düzelerek fiyatında ayı piyasası döneminin son bulduğuna değinerek sözlerini sürdüren Chris Burniske, Ethereum’un bu piyasadan kurtulmasının hemen sonrasında fiyat artışlarının daha iyi olacağını öngörüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail