Kripto HaberleriAltcoinEthereum Balinaları, Fiyatının Yükselişe Geçmesiyle Birlikte Bu Altcoine Yüklü Girdi!

Ethereum Balinaları, Fiyatının Yükselişe Geçmesiyle Birlikte Bu Altcoine Yüklü Girdi!

Takip et

Küresel kripto para piyasası geçtiğimiz ay büyük bir çöküş yaşadıktan sonra geniş çaplı bir toparlanma gösteriyor. Bu durum Polygon (MATIC) tokeninin son 7 gün içinde %60 oranında ciddi bir yükseliş kaydetmesine yol açtı.

Bununla birlikte büyük Ethereum (ETH) balina cüzdanlarının bu fiyat yükselişinde MATIC tokeni depoladığı gözlendi.

Ethereum Balinaları 60 Milyon MATIC Tokeni Satın Aldı

En büyük ETH balinaları son 48 saatte 36 milyon dolarlık MATIC tokenini cüzdanlarına ekledi. Bu satın alımlar sırasında balina cüzdanlarına 60 milyon MATIC coini girdi.

“BlueWhale0072” adlı balina cüzdan adresi, tek başına birden fazla işlemle 33.5 milyon dolar değerinde Polygon tokeni satın aldı. Bununla birlikte, cüzdan tarafından yapılan en büyük satın alma işlemi 7,3 milyon dolar tutarındaydı. Bu durum, MATIC tokeninin son 24 saat içinde ETH balinaları tarafından en çok satın alınan tokenler listesine girmesini sağladı.

Balinalar 77 Milyon Dolarlık Polygon Altcoini Tutuyor

Polygon tokeni, işlem hacmi açısından balinalar tarafından en çok kullanılan 10 coin listesinde yer alıyor. MATIC ayrıca en büyük ETH cüzdanları tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmeler listesine de girdi. Bu arada, ilk 100 Ethereum balinası toplamda 77 milyon doların üzerinde MATIC tokenina sahipler.

MATIC fiyatındaki haftalık değişimi gösteren grafik.

Bununla birlikte, yükselişinin ardından Polygon fiyatı son saatlerde bir gerileme içine girdi. 0.60 doları aşan coin, bu yazının yazıldığı anlarda son 24 saatteki %1.5 kaybıyla birlikte 0.57 dolardan işlem görüyor. Yılın başından bu yana ise halen %77 kayıpta olmayı sürdürüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Belli ki hat çekiyorlar.Çıkartmazlar ama düşürtmezlerde.Geçen aldım bende yükselir 2 x yapar yarısını satarım dedim ama biraz zor olcak gibi.Görücez.

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları