AltcoinShiba Inu

Ethereum Balinaları Shiba Inu’yu (SHIB) Bıraktı, Bu Altcoine Hücum Ediyorlar!

Devasa Ethereum balinaları Shiba Inu yerine bu altcoine hücum etmeye başladı. Peki balinalar neden bu altcoine yöneldi?

Bilindiği üzere uzun bir süredir Ethereum balinalarının en fazla satın aldığı altcoin Shiba Inu’ydu (SHIB).

Bununla birlikte sürpriz bir kripto para Ethereum balinalarının yeni gözdesi haline geldi.

Balinaların Hücum Ettiği SRM Neden Yükselişe Geçti?

Solana tabanlı bir DeFi tokeni olan Serum (SRM) son 24 saatte güçlü bir ralli yaşadı. Kripto paranın yaşadığı yükselişin NFT satışı ve bazı büyük balinaların bu tokenden satın alarak hacim değerlerini yükseltmesinden kaynaklandığı söyleniyor.

SRM fiyatı son 12 saat içerisinde %10 yükseliş göstererek 2.54 dolara kadar tırmandı. Bununla birlikte altcoin fiyatının bir aylık dip noktasından keskin bir şekilde toparlandığı görülüyor.

SRM tokeninin son 4 saatteki işlem hacmide %79 artarak 185 milyon dolara yükseldi.

Serum’un (SRM) günlük fiyat zaman grafiği.

SRM projesi, Burnt Finance’in Ignition Launchpad’i aracılığı ile 5.000 adet NFT’ten oluşacak koleksiyonun Solana (SOL) ağında hayata geçeceğini duyurmuştu. Projenin bu yeni hamlesinin Ethereum balinalarının ilgisini çektiği düşünülüyor.

Altcoin geliştiricileri, yaptıkları açıklamalarında, NFT sahiplerinin özel çekilişlere ve diğer etkinliklere giriş izni olacağını söylediler.

Buna ek olarak, Whitelist üyelerinin 19 Nisan tarihi itibariyle NFT mint edebileceği, geri kalanların ise 21 Nisan’dan itibaren NFT satın alabileceği bildirildi.

334 milyon dolarlık bir toplam piyasa değerine sahip olan Serum, dünyanın en büyük kripto paraları arasında 159. sırada yer alıyor.

Serum Altcoini, Ethereum Balinalarının Son 24 Saatte En Fazla Satın Aldığı Token Oldu

SRM son gelişme ile birlikte FTX token ve Shiba Inu’nun (SHIB) önüne geçerek WhaleStats verilerine göre Ethereum balinaları tarafından son 24 saatte en fazla satın alınan token haline geldi.

Ethereum balinalarının son 24 saatte en fazla satın aldığı kripto paraları gösteren WhaleStats tablosu.

“Three Arrows” adlı Ethereum balinasının yüklü miktarda SRM satın aldığı öğrenildi. Balina, cüzdanına 167.5 milyon dolar değerindeki yaklaşık 65 milyon adet Serum tokenini ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu