EthereumHaberler

“Ethereum Bitcoin’in 2017 Grafiğini Taklit Ediyor” Dedi, 20.000$ İçin Tarih Verdi!

Ethereum'daki yükseliş devam edecek mi?

Bitcoin ve Ethereum’daki yükseliş altcoin yatırımcılarının risk iştahını yükseltti. Altcoin marketin lokomotifi pozisyonunda olan Ethereum’daki sert yükselişin devamı gelecek mi sorusuna cevap arayan yatırımcılara eski Goldman Sachs yöneticisi Raoul Pal yanıt verdi.

Raoul Pal, yakın tarihli bir röportajında Ethereum için fiyat hedefinin 20.000$ olduğunu belirtti.

Pal, Ethereum grafiğini Bitcoin’in 2017 grafiği ile karşılaştırdığında grafiklerin birebir benzerlik gösterdiğini ifade ederek, yakında bir patlama gelebileceğini söyledi.

Bu benzerlik nedeniyle Ethereum’daki fiyat hedefinin 20.000 dolar olduğunu ve Mart 2022’ye kadar bu hedefin gerçekleşebileceğini ifade eden analist sözlerine şöyle devam etti.

“Stakede tonlarca Ethereum var. Tonlarcası DeFi’de ve NFT’lerde kilitli. EIP 1559 yükseltmesi sonrası binlerce ETH yanıyor. Ethereum’un dolaşan arzı her geçen gün azalıyor. Arz azalırken talep katlanarak artıyor. Bu durumda tek sonuç var o da fiyat artışıdır.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Evsane 42

Arkadaslar selamlar Kripto paralarla ilgili bircok yorum tahmin analiz vesaire ayrica butur yerlerde herkez kendince düşüncelerini yaziyor yorumları uygulayıp uygulamama okuyanın kendi tercihindedir geçtiğimiz aylarda çinden gelen haberlerle genel olarak soyluyorum düşüşler %75 lere gelmişti şimdilerde toparlanma surecinide geçmek üzre lakin 100 ü geçkin isim var piyasada hepsi btc ye bağlı o çıkarsa hepsi çıkıyor dusersede hepsi kendi dusuncem budurum bence çok saçma fakat ilerliyen yıllarda bu durum değişecek ayrıca kripto para envanterine bankalar ve borsadaki sirketlerde tökenlerini çıkaracak bilginiz olsun saygilarimla


Başa dön tuşu