AnalizEthereum

Ethereum (ETH) Fiyatını Rekor Sonrası Ne Bekliyor? Ünlü Milyarder Fiyat Hedefini Açıkladı

Tüm zamanların rekorunu kıran Ethereum'un hedefi ne?

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), tüm zamanların rekorunu kırmayı başardı. Ethereum fiyatının kırdığı bu rekor birçok yatırımcıyı sevindirse de ünlü milyarderin verdiği hedef yolun henüz başında olunduğuna işaret ediyor.

İlgili Haber
Ethereum (ETH) Tarihi Rekorunu Kırdı! Önemli Seviyeler Neler?

Ethereum İçin Hedef 2.600 Dolar

Galaxy Digital CEO’su ve ünlü milyarder Mike Novogratz, Ethereum fiyatı için oldukça önemli bir fiyat tahmininde bulundu. 25 Ocak tarihli gönderisinde ETH fiyat tahminini açıklayan Novogratz’ın hedefi ise 2.600 dolar.  Ünlü milyarder ve Bitcoin boğası, Ethereum kurucu ortaklarından Joseph Lubin ile buluşup yemek yediğini belirtti.

Ünlü yatırımcı, Lubin ile ne zaman buluşsa daha çok ETH almak istediğini belirtti. Haftaya güzel bir başlangıç yapıldığını belirten Novogratz’a göre teknik analiz ise 2.600 dolara işaret ediyor.

Aslında Ethereum ile ilgili kritik verilere bakıldığında neredeyse hepsinin tüm zamanların rekorunu kırdığı görülebilmekte.

İçerisinde 10.000 ETH veya daha fazla fon bulunan cüzdan adreslerinin sayısı tüm zamanların rekorunu kırdı. Buna ek olarak “non-zero” olarak bilinen ve içerisinde en azından bir miktar ETH bulunan cüzdan adreslerinin sayısında da tüm zamanların rekoru kırıldı.

Bu durum hem ETH balinalarının hem de bireysel yatırımcının devamlı olarak ETH aldığına işaret ediyor. Borsalardan sadece hafta sonu boyunca 1,57 milyar dolar değerinde ETH çekilip farklı cüzdanlara aktarıldı.

Alınabilecek ETH miktarının devamlı azalmasına rağmen ilginin artması ise fiyatı yükseltmeye yarayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu