AnalizEthereumHaberler

Ethereum (ETH) Google Trendlerde ATH’ye Ulaştı! Madencilik Zorluğu Zirveye Çıktı!

Ethereum'da zincir içi veriler olumlu seyrine devam ediyor.

Bitcoin 40.000$ seviyesini kırdıktan sonra soğuma dönemine girdi. Ancak Ethereum’un pek soğumaya niyeti yok gibi. Bitcoin’deki geri çekilmeler sırasında ETH/BTC paritesinde güzel bir yükseliş yakalayan Ethereum, bugünlerde popülerliğini artıyor.

Ethereum ağındaki yoğunluğun da buna bağlı olarak arttığını gözlemliyoruz. Ethereum’da madencilik zorluk seviyesi tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Ethereum’un popülerliği ve getirisi arttıkça ağdaki yoğunluk artıyor. Bu da daha fazla madencinin birbiri ile kıyasıya mücadele içerisinde olduğunu gösteriyor.

Kaynak: Etherscan.io

Madenci zorluğunun yükselmesi ağın sağlıklı bir işleyişi olduğunu ve doğrulayıcı sayısının arttığını gösteriyor. Bu da Ethereum’un fiyatı için olumlu bir sinyal oluşturuyor.

Bunun yanı sıra Ethereum Google trendlerinde de tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Özelikle Bitcoin’deki durağanlaşma Ethereum’a yaramışa benziyor. En büyük ikinci kripto para birimi 2017 yılındaki zirvenin de ötesine geçerek Google trendlerinde rekor kırdı.

Kaynak: Google Trends

Bir şeye ilgi ve beklenti olmadan o ürünün fiyatının yükselmesini beklemezsiniz. Yukarıdaki her iki veri de Ethereum’da geleceğe yönelik ilgi ve beklentinin en yüksek seviyede olduğunu gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu