Ethereum

Ethereum (ETH) Konferansında En Çok Konuşulan Yeni Trend Belli Oldu

Ethereum'un ETHDenver konferasında en çok konuşulan konu NFT'ler oldu.

Ethereum’un her yıl gerçekleştirilen hackathon etkinliklerinden ETHDenver, bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle sanal olarak gerçekleştirildi. 5 Şubat tarihinden 12 Şubat tarihine kadar sürdürülen ETHDenver, sanal olarak gerçekleştirilse de öneminden hiçbir şey kaybetmediğini ispatladı.

Ethereum Konferasında En Çok NFT’ler Konuşuldu

NFT’ler ise bu yılki etkinliğin en çok konuşulan konusu oldu. Son dönemde ünlü birçok ismin kendi NFT’sini piyasaya sürdüğü biliniyor. Buna ek olarak birçok NFT odaklı kripto para projesi de ciddi yükseliş elde etti. DeFiprime tarafından aktarılan gönderide de EthereumDenver etkinliğinin en ilgi çeken konusunun NFT’ler olduğu vurgulandı. DeFiprime, tam olarak hangi NFT odaklı projelerin ilgi çektiğini de açıkladı.

Aktarılan bilgilere göre kitlesel fon toplama projesi olan FreeFund, ilgi çekenlerden birisi oldu. Buna ek olarak dijital telif hakkı yönetimi odaklı Masterfile projesi ile NFTea Room projesi en çok ilgi çekenler arasında yer aldı. Dikkat çeken diğer projeler arasında Sublimate.Finance, 0xReferrals, Gasless Wallet, Verager Protocol, JamBot, Gravel ve HEATDEX’in yer aldığı belirtiliyor.

Geçtiğimiz günlerde ünlü Bitcoin analisti Lark Davis de NFT odaklı birçok projeye dikkat çekerek, bunlardan 100 kata kadar artış beklediğini belirtmişti. Lindsay Lohan gibi ünlü isimlerin de kendi NFT’lerini oluşturup satışa sunması, gerçekten sektörün gelecek vaat ettiğini gösteriyor. Aslında ilk olarak 2017 yılında sektöre giriş yapan NFT’ler, 2021 yılında tam anlamıyla patlama yaşıyor ve yaşamaya da devam edecek.

İlgili Haber
Ünlü Bitcoin Analisti, Boğa Koşusunda 100 Kat Artabilecek 5 Altcoini Açıkladı
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu