Kripto HaberleriEthereumEthereum (ETH) Ne Zaman 5.000 Dolar Olacak? Eski BitMEX CEO'su Açıkladı!

Ethereum (ETH) Ne Zaman 5.000 Dolar Olacak? Eski BitMEX CEO’su Açıkladı!

Takip et

Kripto para piyasasına dair yaptığı tahminleriyle adından söz ettiren eski BitMEX CEO’su Arthur Hayes, en büyük altcoin Ethereum (ETH) konuştu.

Hayes, yakın tarihli bir blog yazısında merakla beklenen Merge yükseltmesinin ETH için ralli başlatacağını söyledi.

Hayes’e göre ETH’de PoS sistemine geçiş başarılı olursa ve FED parasal politikasında şahin tavrını yumuşatırsa Ethereum 5.000 doları görebilir.

Ancak FED, politikasında geri adım atmaz aynen devam ettirirse ETH 3.500 dolar seviyelerinde olabilir.

“Bunun ihtiyatlı bir tahmin olduğuna inanıyorum. Çünkü özellikle Eylül ayında gerçekleşmesi beklenen yükseltmenin piyasa tarafından fiyatlandırılmayacak.

Söylentiyi al haberi sat olayının olmayacağına inanıyorum.”

Arthur Hayes’in Ethereum Tahminleri!

Ethereum’la ilgili tüm söylediklerinin finansal tavsiyeden ziyade bir tahmin olduğunun altını çizen eski BitMEX CEO’su, daha önceki açıklamalarında ETH’nin PoS sistemine geçişinin ETH’nin yıllık getirisini arttıracağına inandığını belirtmişti.

Bu bağlamda Nisan ayında Ethereum tahmini açıklayan Arthur Hayes, yıl sonunda ortalık yatıştığında ETH’nin 10.000 doları aşacağını düşündüğünü söylemişti.

Ancak daha sonra yeni bir tahmin paylaşan Hayes, ETH fiyatının Haziran ayının sonuna kadar 2.500 dolara düşeceğini söylemişti.

İlgili Haber
Ethereum 10.000 Dolar Olacak Mı? BitMEX Kurucusu Hedefini Açıkladı!
İlgili Haber
BitMEX'in Eski CEO'sundan Ethereum (ETH) Tahmini: Fiyat Buraya Düşecek!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları