AnalizEthereum

Ethereum (ETH) Rekora Koşuyor! Sıradaki Hedef Ne?

Etheruem'un sonraki hedefine baktık.

Ethereum tüm zamanların en yüksek seviyesine sadece 100$ uzaktayken tüm gözler ona çevrildi. Etheruem’daki pozitif hareketlenme tüm altcoin piyasasını etkilediği için ETH’nin yapacağı hamle büyük önem arz ediyor.

Rekt Capital isimli analist son Ethereum analizinde fiyatın 2570$ seviyesine kadar yükselebileceğini ifade etti.

Etheruem’un büyük bir simetrik üçgeni yukarıya kırdığını belirten analist, bu bölgede tüm zamanların zirvesi direnci ile karşılaştığını söyledi.

“Bu direnç ETH’yi üçgenin yeniden test edilmesine zorlayabilir. Başarılı bir yeniden test, muhtemelen yeni rekorlar ile sonuçlanacaktır. ”

Şu sıralar yukarıya kırılan üçgenin üst bölgesini test eden Ethereum’da 1865$ seviyesinin korunması büyük önem arz ediyor. Üçgenin üst bölgesine denk gelen bu fiyatın aşağıya kırılması düşüşü derinleştirebilir.

Kısa süre önce 1885$ seviyesine kadar gerileyen Ethereum güçlü bir alımla karşılaştı ve 1900$’ın üzerine çıkmayı yeniden başardı. Bu boğaların hala güçlü olduğunu gösteriyor.

Günlük kapanış üçgenin üzerinde olursa Ethereum’da yeni rekorları görebiliriz. Bu noktada kırılan üçgenin yüksekliği kadar yükselmesi beklediğimiz Ethereum’da 2570$ seviyeleri bir sonraki hedefimiz olacaktır.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu