Ethereum

Ethereum (ETH) Yeniden Kritik Bölgede: Yeni Rekor mu Gelecek?

Ethereum fiyatı için 4.000 dolar üstü macera nasıl sonuçlanacak?

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum (ETH), tam olarak bütün piyasaya meydan okuyor. ETH fiyatı son 24 saat içerisinde ciddi bir yükseliş daha yaşadı ve yaralarını sardı. Bitcoin için kritik olan 50.000 doların hala aşılamadığı görülürken Ethereum için ise 4.000 doların üstüne çok kolay bir çıkış yaşandı.

Ethereum İçin Son Durum Ne?

Ethereum an itibarıyla 4.100 doların üzerinden alınıp satılıyor ve kritik 4.000 doların üzerine çıkılması ETH için bir hayli önemli. ETH’nin BTC paritesi karşısında değer kazanmış olması da önümüzdeki hedefin 4.284 dolar olduğunu göstermekte. Piyasanın genel düşüşüne karşı dayanan ETH, 4.284 dolar seviyesini hedeflemekte ve buna ulaşılması durumunda bunun devamında 4.500 dolar test edilebilir.

ETH/BTC paritesinde 0,15 BTC seviyesi ise çok kritik olacaktır. Daha önce BTC karşısındaki bu rekor nokta, yeni bir altcoin ralli beklentisine yol açabilir.

ETH grafiğine bakıldığında günlük RSI bir üst noktaya ulaştı ve gücünü arttırmaya devam ediyor. Hızlı bir toparlanma sinyali veren RSI, MACD indikatörü ile de uyumlu. MACD da 4.000 dolar seviyesinin üzerinde kalma işareti veriyor ve aşırı satış sinyali geride kaldı. Büyük ihtimalle 4.500 dolara kadar yükselmesi beklenen ETH’nin MACD ve RSI indikatörlerinden de yeşil sinyal alması kesinlikle yatırımcıları sevindirmekte. Kısa vadeli tahminlere göre ise 4.500 doların devamında 4.800 dolar test edilebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu