Ethereum

Ethereum’da Yeniden 180 Dolar Sinyalleri!

Ethereum fiyatında yeniden 180 dolara yükseliş mümkün.

Ethereum fiyatı 167 dolardan sonra bugün yükselişlerin hakim olması sonucunda piyasada 180 dolar seviyesine yaklaştı. Fiyatın 220 dolar seviyesinden büyük oranda düşerek yatırımcılarına kaybettiren Ethereum, 180 dolara tekrar çıkabilecek olsa da kısa süre içerisinde bu fiyat seviyesine ulaşmasını beklemeyen yatırımcılar bugün beklemedikleri sonucu aldılar. 179 dolara kadar yükselen Ethereum fiyatının 180 doları gördüğü ve bu dakikalarda 180 dolardan alıcı bulması gündemde.

Ethereum alımları arttı

Ethereum fiyatının yükselmesi ile beraber alımlar artarken, kripto para piyasasında yeniden yükselişler gündeme geldi. Bitcoin %5 oranında değer kazanarak 8.400 dolar seviyesini görürken, fiyatın yükselmesi ile birlikte yatırımcılar yeniden kısa vadeli alımlara başlayabilirler. Kısa vadeli yatırımcılar bu dönemde yatırım yapıp yapmama konusunda oldukça kararsızlık yaşıyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı