Kripto HaberleriEthereumEthereum'da Yeniden 180 Dolar Sinyalleri!

Ethereum’da Yeniden 180 Dolar Sinyalleri!

Takip et

Ethereum fiyatı 167 dolardan sonra bugün yükselişlerin hakim olması sonucunda piyasada 180 dolar seviyesine yaklaştı. Fiyatın 220 dolar seviyesinden büyük oranda düşerek yatırımcılarına kaybettiren Ethereum, 180 dolara tekrar çıkabilecek olsa da kısa süre içerisinde bu fiyat seviyesine ulaşmasını beklemeyen yatırımcılar bugün beklemedikleri sonucu aldılar. 179 dolara kadar yükselen Ethereum fiyatının 180 doları gördüğü ve bu dakikalarda 180 dolardan alıcı bulması gündemde.

Ethereum alımları arttı

Ethereum fiyatının yükselmesi ile beraber alımlar artarken, kripto para piyasasında yeniden yükselişler gündeme geldi. Bitcoin %5 oranında değer kazanarak 8.400 dolar seviyesini görürken, fiyatın yükselmesi ile birlikte yatırımcılar yeniden kısa vadeli alımlara başlayabilirler. Kısa vadeli yatırımcılar bu dönemde yatırım yapıp yapmama konusunda oldukça kararsızlık yaşıyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları