Ethereum

Ethereum Fiyatı İle Yatırımcı Çekiyor

Ethereum fiyatında artış var.

Ethereum fiyatı 265 dolar seviyesi ile dikkat çekiyor. Yakın zamana kadar kripto para yatırımcılarının sürekli olan piyasa hacmi ve piyasa fiyatı kayıpları nedeniyle tepkisini çeken Ethereum, kripto para camiasında adından son dönemde Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber söz ettirmeye başladı. Bitcoin fiyatının yükselmesi ile beraber Ethereum fiyatında da yeni yükselişler sürdü.

Bitcoin Cash ve XRP ile kıyasıya rekabet eden Ethereum, kripto para piyasasının en büyük 2. kripto para birimi olarak bilinirken, yatırımcılar 17 milyar dolar değerinde piyasa hacminin sürekli olarak arttığı Ethereum için artık daha çok ilgi göstermeye başladılar. Bitcoin Cash ve XRP arasında kararsız kalan son yatırımcılar artık Ethereum’u da bu listeye daha fazla dahil ediyor.

ETH’nin güçlü duruşunu son dönemde daha fazla arttığını ifade eden kripto para analistleri ise son dönemdeki bu artışların Bitcoin ile bağlantılı olan artışlar olduğunu, süresinin ne kadar devam edeceği henüz bilinmiyor olsa bile Ethereum güncel fiyatının artmaya devam edebilecek olduğunu ifade etmekteler. Zira henüz bir rekor olmasa da artış var.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu