Ana SayfaEthereumEthereum Geliştiricileri, ETH İçin Büyük Önem Taşıyan Bir Sonraki Güncelleme Tarihini Açıkladı!

Ethereum Geliştiricileri, ETH İçin Büyük Önem Taşıyan Bir Sonraki Güncelleme Tarihini Açıkladı!

Takip et

Son bilgilere göre Ethereum (ETH) test ağı Goerli, önümüzdeki ayın başlarında bir beacon zinciri birleşmesi yaşayacak ve bu sonbaharda beklenen ana ağ birleşmesi öncesinde Proof-of-Stake desteği sunacak.

Ethereum Geliştiricisi Tim Beiko, ETH İçin Önemli Tarihler Verdi

Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, Twitter üzerinden şunları paylaştı:

“Prater, 4 Ağustos’ta Bellatrix yükseltmesinden geçecek ve 6-12 Ağustos arasında Goerli ile birleşecek. Bir node veya doğrulayıcı çalıştırıyorsanız, bu ana ağdan önce bu süreçten geçmek için son şansınız.”

Ayrıntılar, paylaşılan bir blog yazısında yer aldı.

İlgili Haber
Ethereum'da (ETH) Büyük Güncellemeye Adım Adım: Yeni Bir Dönüm Noktasına Ulaşıldı!

Blog yazısında konuyla ilgili olarak şunlar söylendi:

“Goerli, son testnet proof-of-stake geçişi için Prater ile birleşecek. Birleştirilmiş Goerli/Prater ağı, birleşme sonrası Goerli adını koruyacaktır. Prater’i Birleşme için hazırlayan Bellatrix yükseltmesi, 4 Ağustos 2022’de beklenen epoch 112260’ta gerçekleşecek.

Bellatrix etkinleştirildikten sonra, Goerli/Prater birleşmesi, Goerli testneti 6-12 Ağustos 2022 tarihleri arasında beklenen toplam 10790000 zorluk derecesine ulaştığında gerçekleşecek.”

Blog yazısının devamında şu ifadeler yer aldı:

“Birleştirme sonrasında, Goerli’nin doğrulayıcı sistemi, bireysel stakerların testnet doğrulayıcılarını çalıştırması için açık kalacaktır. Bir Goerli/Prater doğrulayıcısı başlatmak isteyen stakerlar bunu Prater Launchpad’de yapabilirler.”

Daha önce bildirildiği gibi, bu tür birleşmeler nihai ana ağ birleşmesi için prova niteliği taşıyor. Şimdiye kadar, Ropsten ve Seploia ağları kendi beacon zincirleriyle birleştirildi.

FED’in Çarşamba günü faiz oranlarının 0.75 puan artırılacağını açıklamasının ardından Bitcoin ve altcoinler en son geçtiğimiz hafta görülen seviyelere yeniden yükseldi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları