Ethereum

Ethereum İçin Umut Veren Sözler: “ETH Ağustos Ayında Patlatacak!”

Joseph Lubin, Ethereum hakkında yeni açıklamalarda bulundu.

Toplam piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un (ETH) zirveden %50 ve üzerinde düşüş yaşamasına rağmen yükseliş beklentileri hala devam ediyor.

Ethereum’un kurucu ortaklarından birisi olan Joseph Lubin, yakın zamanda yaptığı açıklamasında Ethereum’un beklenen hard forku sonrasında her şeyin değişeceğini ifade etti.

Lubin: London İle Önemli Bir Fiyat Artışı Yaşanacak

Lubin, Ağustos’un ilk haftasında gerçekleştirilecek olan London hard forku ile Ethereum’un büyük bir değişim yaşayacağını düşünüyor. Berlin güncellemesinden sonra gelecek olan London, Ethereum 2.0’ye geçiş konusunda da kritik adımlar taşıyor.

Özellikle London hard forku içerisinde yer alan Ethereum Geliştirme Protokolü (EIP) 1559, birçok yatırımcının bekleyişini daha da heyecanlandırıyor. Lubin, CNBC’ye verdiği röportajında EIP-1559’un yanı sıra ETH’ye olan talebin artacağını ve devamlı olarak azalan arz sayesinde fiyatın bundan olumlu etkileneceğini düşündüğünü vurguladı. EIP-1559 ile birlikte madencilerin gelirlerinin bir kısmı piyasadan ETH almak ve bunları yakmak için kullanılacak. Bu uzun vadede hem ETH’nin arz sorununu çözecek hem de işlem ücretlerini düşürecek.

Lubin, bütün bunlar göz önüne alındığında gelecekte ETH fiyatının “inanılmaz oranda artabileceğini” düşündüğünü vurguladı. Ethereum ise piyasanın geri kalanı ile birlikte düşüş yaşamaya devam ediyor ve basın saati itibarıyla 1.900 dolardan işlem görüyor. ETH, 7 günde ise %8,1 düşüş yaşadı. London hard forku beklentiyi arttırsa da şu an Bitcoin’in yaşadığı düşüş ETH de dahil bütün piyasayı kana buluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu