Ethereum

Ethereum İşlem Ücretleri Dün Rekor Kırdı!

The Block araştırdı!

Ethereum işlem ücretlerinin 6,87 milyon dolara ulaşarak dün rekor kırdığı açıklandı. The Block tarafından yapılan araştırmaya göre işlem ücretleri 2017 yılında yaşanan 4 milyon dolarlık yükselişin ardından tüm zamanların rekorunu dün kırdı. En büyük 2. kripto para birimi, aynı zamanda en büyük 1. altcoin olarak bilinen Ethereum’un işlem ücretleri başta geliştirici Vitalik Buterin olmak üzere tüm geliştiricilerin dikkatini çekiyor.

Ethereum ücretlerindeki yaşanan bu son rekor artışın, yatırımcıların merkezi olmayan finans (DeFi) patlaması döneminde işlemlerini yapabilmek-tamamlayabilmek için daha yüksek tutarlar ödemeye istekli olduklarının bir göstergesi olarak kabul görüyor.

Bitcoin işlem ücretlerinin dün 1,43 milyon dolarla 4,8 kat daha düşük olduğu görülürken neler olacağını gelecek günler gösterecek.

*Ethereum oldukça fazla talep görmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu