binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin ve Ünlü Milyarder Peter Thiel Bu Kripto...

Ethereum Kurucu Ortağı Vitalik Buterin ve Ünlü Milyarder Peter Thiel Bu Kripto Para Projesine Milyonlarca Dolar Yatırım Yaptı!

Kripto para tabanlı tahmin platformu Polymarket, Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin ve ünlü milyarder Peter Thiel gibi büyük yatırımcılardan oluşan bir B serisi finansman turunda 45 milyon dolar topladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para tabanlı tahmin platformu Polymarket,  büyük yatırımcılardan oluşan bir B serisi finansman turunda 45 milyon dolar topladı.

Ünlüö milyarder Peter Thiel’in Kurucular Fonu’nun ( Founders Fund) liderliğinde gerçekleşen finansman turuna, Ethereum (ETH) kurucusu Vitalik Buterin, 1confirmation, ParaFi ve Dragonfly Capital gibi önemli isimlerin katıldığı belirtildi.

Finansman turu sonrasında şirketin ne kadar değerlemeye ulaştığı açıklanmadı.

Polymarket kurucu ortağı Joey Krug The Block’a yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Polymarket nihayet tahmin piyasaları vizyonunu gerçeğe dönüştürdü; yıllardır tutkuyla beklediğimiz bir fırsat.

Polymarket’ı sosyal ve ana akım medyada haber tüketmenin tamamlayıcısı olarak kullanmanın somut faydaları açıktı. Bu pazarda kazananın Polymarket olduğu bizim için netleşti.”

Polymarket, platform aracılığıyla şu ana kadar 2024 yılı için yaklaşık 202 milyon dolar değerinde tahmin yapıldığını iddia ediyor.

Geçtiğimiz yılın sonlarında, Bitwise analistleri, 2024 yılında kripto tabanlı tahmin piyasalarına (Polymarket’ın açık ara en büyüğü olduğu) rekor düzeyde 100 milyon dolar yatırılacağını tahmin etmişti .

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail