coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Kurucusu Vitalik Buterin Bu Altcoinden Satabilir!

Ethereum Kurucusu Vitalik Buterin Bu Altcoinden Satabilir!

Ethereum'un kurucu ortağı Vitalik Buterin bugün Ethereum L2 ağı Starknet'in Kilitli Token Hibe sözleşmesinden 1,07 milyon dolar değerinde 845.205 STRK'nın kilidini açtı ve cüzdanına çekti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum’un kurucu ortağı Vitalik Buterin bugün Ethereum L2 ağı Starknet’in Kilitli Token Hibe sözleşmesinden 1,07 milyon dolar değerinde 845.205 STRK’nın kilidini açtı ve aldı.

StarkNet’in ilk bireysel yatırımcılarından biri olan Vitalik Buterin, kendisi için ayrılmış ve kilitli bekleyen STRK tokenlerini cüzdanına çekti.

Arkhan Intelligence verilerine göre Vitalik Buterin’in cüzdanında şu anfa 845,205 STRK tokeni bulunuyor.

Buterin yaklaşık 1 milyon dolar değerinde STRK tokeni ile henüz bir işlem yapmazken ne yapacağı da henüz bilinmiyor.

Ancak Buterin’in STRK tokenlerinin kilidini açıp cüzdanına çekmesi satış ihtimalini artırırken, analistler STRK’nın günlük hacmi ve piyasa değeri göz önüne alındığında 1 milyon dolarlık satışın fiyat üzerinde ciddi bir etkisi olmasını beklemiyor.

Buterin’in cüzdanında Ethereum (ETH) ve STRK dışında WETH, KNC,SDOG, DEGEN gibi çeşitli altcoinler bulunuyor.

Şubat ayında Binance’te listelenmesinin ardından 7 dolar seviyesine kadar iğne atan ancak sonrasında 1 dolar seviyelerine çekilen STRK yazım esnasında 1,21 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları