Ethereum

Ethereum Madencilik Gelirinin Artması Yeni Bir Dalga Yaratabilir

Ethereum madencilik gelirleri artış gösteriyor.

Lider altcoin Ethereum, son dönemde özellikle madencilik kazançları ile adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Bitcoin madencilerine oranla son dönemde çok daha fazla kazanç sağlayan Ethereum madenciliği, özellikle de bu dönemde yatırımcıların ilgi odağında yer almakta. Lider altcoin ile ilgili son dönemde 100 doları fazlasıyla aşan düşüşler soru işaretleri yaratırken, özellikle de bu dönemde Ethereum madenciliğinden elde edilen gelirin artması bu yönden sevindirici görülüyor.

Ethereum madencilerinin gelirinin son dönemde rekor kıran gelirlerinin %40 kadarının işlem ücretlerinden geldiği belirtilirken, bu durumun Ethereum madenciliğine daha fazla ilgi gösterilmesine sebep olabileceği belirtiliyor.

Ancak uzmanların bir uyarısı var; bu gelirlerin sürekli olarak artmayacağı, normal seviyelere döneceği ve yeni madencilerin kazanç elde edemeyebileceklerini bilmeleri öneriliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu