Ethereum

Ethereum Piyasa Hacmi 15 Milyar Dolara Ulaştı

Ethereum piyasa hacmi 15 milyar dolar.

Ethereum fiyatının gün içerisinde kripto para piyasalarının yükselmesi ile birlikte yükseldiği ve piyasa hacminin 15 milyar dolara ulaştığı gözlemlendi. Bir süredir fiyatların düşük kalması ve 3. sırada bulunan Ethereum, kısa süre önce 2. sıraya yükselmiş ve piyasa fiyatı bugün artık 146 dolar seviyesine yükseldi. Bitcoin fiyatının ve piyasa hacminin artması sonrasında Ethereum’a ilgi de doğal olarak artış eğilimi gösterdi.

Ethereum piyasa hacmi 15 milyar dolar seviyesini biraz aşarken, piyasadaki Ethereum sahipleri ise kısa sürede 2. sıraya bu kadar adapte olan ve 2. sırayı sahiplenen Ethereum’un artışlarının devam edecek olduğunu düşünmeye başladılar.

ETH’nin gücü

Ethereum, en güçlü 3 kripto para biriminden bir tanesi. 15 milyar dolar piyasa hacmi son zamanlarda düşük kalmış olsa da yatırımcılarda hep bir karşılığı olan kripto para biriminin artık yatırımcılardan ilgi görmek konusunda bir önceki aya oranla XRP’nin 2. sırasını kapması ile tekrar ilgi görmeye başladığı bilinmekte. ETH’nin 3. sırada kalmasına tepki gösteren ve satın almayan yatırımcılar bir süre önce ETH’nin 4. sıraya kadar düşebilecek olduğunu ve piyasa hacminin eriyecek olduğunu iddia etmişlerdi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu