Ethereum

Ethereum Piyasa Hacmi Aralığını Aştı

Ethereum yükselmeye devam ediyor.

Ethereum kripto para birimi diğer farklı kripto paralar ile arayı açmaya başladı. Ethereum tarihin gelmiş geçmiş en iyi 2. kripto para birimi olma özelliğini bugünlerde tekrar korumaya başlarken, asıl değerine sahip oldu. Bitcoin 5.219 doları görürken, 5.300 dolar direncini aşmasının yakın zamnda geçebileceği ve Ethereum piyasa hacminin 18.8 milyar dolardan 19 milyar dolara yükselmesinde payının büyük olabileceği tartışılmaya başladı.

ETH’nin piyasa hacmi rakiplerine oranla bugün çok açıldı ve 18.8 milyar dolara yükseldi. Diğer en büyük hacme sahip olan 3. sıradaki XRP ise bugünlerde Ethereum’un yanından geçemezken, piyasada en değerli kripto para birimi olan Bitcoin’in yanına en yakın olan yine ETH oldu.

XRP’nin piyasa hacmi 13.9 milyar dolar ile sınırlı kalırken Ethereum ise 18.8 milyar dolar piyasa hacmi ile Asya’da çok fazla ilgi görüyor. Asya’nın kripto para yatırımcısı olan insanları en çok değeri Ethereum’a gösteriyorlar ve Ethereum almaya devam edip piyasada en güçlü kripto paralar arasında 2. sırada ETH’nin kalmasını sağlamaktalar.

Piyasa genel toplam hacmi 180 milyar doların üzerini biraz geçerken, piyasa hacminin yakın zamanda 200 milyar doları geçmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu