AnalizEthereum

Ethereum Sahnede: 1760 Doları Gören ETH’de Bir Sonraki Hedef Ne?

ETH yükselişlerine tam gaz devam ediyor. Sıradaki hedef ne?

Geçtiğimiz günlerde 1500 doların geçilmesiyle ETH’nin 1750 dolar seviyelerine kadar hızlı bir şekilde ivmelenebileceği belirtmiştik.

İlgili Haber
Ethereum (ETH) 1500 Doları Gördü! Önemli Seviyeler Neler?

Bugün beklenen oldu ve ETH ilk hedef olan 1750 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Gün içerisinde yatırımcısına yüzde 9 oranında kazanç sağlayan ETH, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Fibonacci düzeltmesindeki ilk direnç seviyesine ulaşan ETH için bir sonraki en önemli seviye 1900 dolar seviyeleri. Zira aşağıdaki grafik üzerindeki kırmızı trend çizgisi üzerinde kalıcılık sağlanmasıyla 1900 dolar seviyelerine kadar da hızlı bir yükseliş görülebilir.

Eski analizdeki grafiğin güncel hali ise aşağıdaki şekilde:

Ethereum (ETH) 4 Saatlik Grafik – Tıklanarak Grafik Takip Edilebilir – Kaynak: Tradingview

Bitcoin karşısında şubat ayı boyunca yaklaşık yüzde 20 değer kazanan ETH, Bitcoin’deki paranın altcoinlere akmaya başladığını kanıtı niteliğinde. Bakıldığı zaman BTC hakimiyetinin de yüzde 60 seviyesinin altına gerilemesi altcoinler için oldukça olumlu görülüyor. Ancak altcoin yatırımı yaparken her zaman BTC hareketlerine bakmanın ve buna göre pozisyon almanın önemini asla unutmamak gerekiyor.

ETH/BTC 4 Saatlik Grafik – Kaynak: Tradingview

Şuan tüm dikkatleri üzerine çeken ETH’de yatırımcıların muhakkak düşüşleri beklemesi gerektiğini hatırlatarak, rekor fiyattan yatırım yapılmaması ve destek seviyelerine gevşemeler oldukça yatırım yapılmasının önemini tekrar tekrar vurguluyoruz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
7 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Esra Nur

BTC yi perşembe günü çok yükselticem hazır olun😉

Esra Nur

Bugun persembe ve btc 48.000 ne demistim size😌

Esra Nur

Eth yi ben yükseltiyorum ritüelle 😎😆😄

degirmencimami84@gmail.com

Bi kıyak yapta BTC yi de yükselt

Anonim

Ritüelinize sağlık 😊🙏

inshh

amin sagolsun abla🤤🚀

Anonim

Bi el atsana 20 bin dolar olsun


Başa dön tuşu