EthereumHaberlerKripto Para

Ethereum Son Günlerde Neden Konuşulmuyor?

Ethereum hakkında son günlerde pek fazla popülerliği olmadığını görmek bu sektörü takip edenler tarafından iyi bilinir. Kripto paralar konusunda sürekli olarak ilk sıralarda olmasına rağmen tam anlamı ile konuşulmayan Ethereum, Bitcoin’e kıyasla daha geride olmasına rağmen Çin tarafından daha fazla değer gören bir kripto para birimi iken kullanıcılar açısından ise daha az değer gören bir kripto para birimi olarak kendisini tanıtıyor.

Durum bu olunca Ethereum elbet ki Bitcoin’e oranla daha fazla geride kalarak daha fazla mücadele ve daha fazla yatırımcı çekmek zorunda kalıyor. Son günlerde ise fiyatların düşük olmasının ve yatırımcıları Bitcoin’e oranla zarara uğratmasından ötürü olduğu tahmin edilen bir sessizliğin hakim olduğu Ethereum cephesinde, yeni gelişmelerin yaşanmaması Vitalik Buterin tarafından pek fazla bu konuda açıklama yapılmaması yatırımcıları endişelendiriyor.

Ethereum Rekor Kırabilir İddiaları

Bitcoin hakkında yine nasıl ki rekor kırabilecek olduğuna dair iddialar var ise benzer iddialar bu sene sonuna doğru Ethereum hakkında da mevcut. İddialar bu sene sonuna doğru Bitcoin’in 50.000 dolar olması durumunda Ethereum’un 6.000 dolar sınırını aşabilecek olduğu yönünde.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu