coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Son Günlerde Neden Konuşulmuyor?

Ethereum Son Günlerde Neden Konuşulmuyor?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum hakkında son günlerde pek fazla popülerliği olmadığını görmek bu sektörü takip edenler tarafından iyi bilinir. Kripto paralar konusunda sürekli olarak ilk sıralarda olmasına rağmen tam anlamı ile konuşulmayan Ethereum, Bitcoin’e kıyasla daha geride olmasına rağmen Çin tarafından daha fazla değer gören bir kripto para birimi iken kullanıcılar açısından ise daha az değer gören bir kripto para birimi olarak kendisini tanıtıyor.

Durum bu olunca Ethereum elbet ki Bitcoin’e oranla daha fazla geride kalarak daha fazla mücadele ve daha fazla yatırımcı çekmek zorunda kalıyor. Son günlerde ise fiyatların düşük olmasının ve yatırımcıları Bitcoin’e oranla zarara uğratmasından ötürü olduğu tahmin edilen bir sessizliğin hakim olduğu Ethereum cephesinde, yeni gelişmelerin yaşanmaması Vitalik Buterin tarafından pek fazla bu konuda açıklama yapılmaması yatırımcıları endişelendiriyor.

Ethereum Rekor Kırabilir İddiaları

Bitcoin hakkında yine nasıl ki rekor kırabilecek olduğuna dair iddialar var ise benzer iddialar bu sene sonuna doğru Ethereum hakkında da mevcut. İddialar bu sene sonuna doğru Bitcoin’in 50.000 dolar olması durumunda Ethereum’un 6.000 dolar sınırını aşabilecek olduğu yönünde.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail